18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strajk nauczycieli

Pawłowicz chce przeprowadzać egzaminy. "Walczmy o Polskę"

08.04.2019  10:17
Krystyna Pawłowicz (PiS) kontra strajk nauczycieli i Sławomir Broniarz z ZNP
Krystyna Pawłowicz (PiS) kontra strajk nauczycieli i Sławomir Broniarz z ZNP Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER.East News

Strajk nauczycieli rozpoczęty, a szkołom może grozić paraliż. Pojawiły się obawy, że nie będzie miał kto przeprowadzać egzaminów, ale nie martwicie się. Krystyna Pawłowicz z PiS nadciąga z odsieczą i apeluje, by ratować Polskę.

Strajk nauczycieli spowoduje, że nie będzie miał kto przeprowadzać egzaminów? Dzieci i rodzice, odetchnijcie z ulgą i śpijcie spokojnie. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz nadciąga z odsieczą i napisała na Twitterze, że zgłosiła się już do kuratorium, by pomóc. Zaapelowała również do innych, którzy mają doświadczenie pedagogiczne, by pomagali w organizacji i przeprowadzaniu egzaminów „w szkołach terroryzowanych przez ZPN”.

Pawłowicz kontra ZNP

Pawłowicz już wcześniej w mediach społecznościowych apelowała, by walczyć z „postkomunistycznym terrorem ZNP”. Zarzuciła osobom organizującym strajk, że chcą zniszczyć Polskę i obalić rząd.

Pawłowicz kontra Broniarz

Pawłowicz rozwiązała także zagadkę, dlaczego Sławomir Broniarz został wybrany przez nauczycieli na szefa Związku Nauczycielstwa Polskiego. Twierdzi, że większość nauczycieli z ZNP to "zwolennicy postkomuny".

Przeczytaj więcej
Komentarze