18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak zwykle nie bierze jeńców

Pawłowicz kpi z przeprosin Niemców z II WŚ. Posłanka wymaga więcej

02.09.2019  14:14
Pawłowicz kpi z przeprosin Niemców z II WŚ. Posłanka wymaga więcej
Pawłowicz kpi z przeprosin Niemców z II WŚ. Posłanka wymaga więcej Fot: Jakub Kaminski/East News

Krystyna Pawłowicz wypowiada się zawsze, kiedy ma na to ochotę i raczej nie patrzy na to, że może kogoś urazić. Teraz z "okazji" rocznicy wybuchu II WŚ... zaatakowała Niemców.

Krystyna Pawłowicz, jak to ma w zwyczaju, postanowiła powiedzieć dokładnie to, co sobie myśli. Przy okazji obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej - znana z bardzo ciętego języka posłanka, powiedziała kilka słów do słuchu całemu narodowi niemieckiemu.

Krystyna Pawłowicz chce od Niemców znacznie więcej

Podczas niedzielnych obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej do Polski przybył prezydent Niemiec - Frank-Walter Steinmeier. Kilkukrotnie kajał się on za zbrodnie, których dopuścili się jego przodkowie.

Proszę o przebaczenie za historyczną winę Niemiec. I przyznaję się do naszej nieprzemijającej odpowiedzialności – mówił Steinmeier w trakcie przemówienia na pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Te słowa zamiast uradować Pawłowicz, totalnie ją rozjuszyły. 

Prezydent Niemiec przeprasza Polaków i uznaje...”historyczną” odpowiedzialność Niemiec....ale o finansowej odpowiedzialności Niemiec,o reparacjach - ANI SŁOWA... (pisownia oryginalna - przyp. red.) - pisała wściekła na swoim Twitterze.

Widać dla Krystyny Pawłowicz ładne słowa i gesty to za mało - ona oczekuje czynów. W komentarzach pod twittem posłanki równie wiele jest krytyki, co pochwał. 

Myślicie, że ma rację? 

Przeczytaj więcej
Komentarze