18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

powinniśmy się bać

Wściekła Pawłowicz straszy "lewactwo". Wie, czemu Kuchciński wyleciał

Emilia Waszczuk
08.08.2019  18:41
Wściekła Pawłowicz straszy "lewactwo". Wie, czemu Kuchciński wyleciał
Wściekła Pawłowicz straszy "lewactwo". Wie, czemu Kuchciński wyleciał Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Krystyna Pawłowicz jest święcie przekonana, że marszałek Kuchciński nie zrobił nic złego, a jego kłamstwa nie były podstawą do dymisji. Ona wie swoje - biedaczek poleciał, bo szczują na niego "lewackie, kłamliwe media".

Ponad 20 lotów z rodziną rządowym samolotem i dużo więcej wycieczek wagi państwowej - do domu, zabieranie na pokład żony, dzieci, siostry, kumpli, ich żon i Kuchciński jeden wie kogo jeszcze, kłamanie w żywe oczy, że żadnych nadużyć nie było i wykorzystywanie służbowych maszyn jak darmowej, powietrznej taksówki. Marszałek Marek Kuchciński pozwalał sobie na wiele, ale wedle niego samego i jego kolegów, nie zrobił zupełnie nic złego.

A jednak, opinia publiczna się oburzyła, a skoro jedynym, kogo słuchają się politycy PiS, jest ich guru - prezes Jarosław Kaczyński, a ten właśnie człowiek tak zarządził - Kuchciński poleciał. Tym razem nie do Rzeszowa, tylko ze stanowiska.

Pawłowicz wie najlepiej

Już w czasie ogłaszania decyzji o dymisji, Kaczyński i Kuchciński powtarzali, że nic złego się nie stało, ale skoro naród tak chce, to tak być musi. Podobną strategię obrała Krystyna Pawłowicz. Podobną, atak bardzo inną... Jej zdaniem to nie oburzenie obywateli, a ataki "antypolskich, kłamliwych mediów" przyczyniły się do BEZSENSOWNEGO i BEZZASADNEGO odwołania marszałka.

Rezygnacja Marszałka ma charakter POLITYCZNY, bo w krótkiej kampanii wyborczej szkoda czasu na dowodzenie, że NIE złamał on prawa, a kontynuował praktykę poprzedników.

- napisała Pawłowicz.

To NIE „Polacy chcą dymisji”, a zagraniczne SZCZUJNIE medialne w Polsce

- twierdzi pani polityk.

”Potrzebę” DYMISJI Marszałka, niepozostającej przecież w ŻADNEJ proporcji do realiów WBIJAJĄ w nasze głowy kłamliwe, lewackie, finansowane z zagranicy, walczące z POLSKĄ, POLAKAMI i POLSKOŚCIĄ - MEDIA. Szczując nas na władze polskie chcą, byśmy to MY, kierowani ich szczuciem SAMI SIEBIE zniszczyli!

- dopisała oburzona tym, co zadziało się właśnie w Polsce.

A my przepisaliśmy jej wynurzenia z małymi poprawkami, by łatwiej było je zrozumieć.

Pawłowicz straszy: posprzątamy w mediach

To jednak nie wszystko. Pani Pawłowicz wie, że czwartą władzą są media. To akurat prawda znana od dawna, na całym świecie. A skoro mają ogromny wpływ na opinię publiczną, to trzeba zrobić tak, żeby nie miały.

Pani Krysia zapowiada więc: bójcie się, zniszczymy was, skoro nie chcecie mówić o nas dobrze.

W interesie Polski i Polaków TRZEBA podjąć sprawę zasad działania u nas MEDIÓW,które w PL są faktycznie OPOZYCYJNYMI  PARTIAMI - napisała.

W następnej kadencji NAPRAWA MEDIÓW, w większości zagranicznych i antypolskich - grzmi.

Jeśli więc PiS wygra jesienne wybory, zgodnie z zapowiedzią posłanki, każdy kto odważy się pisać/mówić źle o partii, powinien się bać. PiS posprząta. Nieprzychylnych władzy mediów w Polsce nie będzie.

Przeczytaj więcej
Komentarze