18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz dopiero się zacznie

Pawłowicz zmienia zawód. Wiemy gdzie będzie pracować

17.07.2019  19:37
Koniec Pawłowicz w polityce, ale to nie będzie spokojna emerytura
Koniec Pawłowicz w polityce, ale to nie będzie spokojna emerytura Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz spełniła marzenie wielu Polaków i ogłosiła, że odchodzi z polityki. Dalej jednak będzie działać „na froncie Polski”. Ta wiadomość raczej nie ucieszy jej przeciwników.

Krystyna Pawłowicz to mistrzyni ostrych wypowiedzi i bezsenna komentatorka na Twitterze. Ogłosiła, że jesienią wraz z wyborami zakończy swoją karierę polityczną. Liczyliście, że legendarna Krycha już nigdy nie podniesie wam ciśnienia? Ostrzegamy, nadal będzie bardzo aktywna i znalazła miejsce, gdzie będzie mogła w pełni wykorzystać swoje "możliwości".

Krystyna Pawłowicz na emeryturze nudzić się nie będzie i zapewne wkurzy jeszcze wiele osób. Na Twitterze, zapowiedziała, że będzie aktywna jako felietonistka. Jak myślicie, gdzie mogła trafić pobożna patriotka taka jak ona?

Pawłowicz u Rydzyka

Pawłowicz zdradziła, że od października, czyli po przerwie wakacyjnej, wraca do Radia Maryja. W każdy czwartek ma tam mieć felieton („całkowicie wolne treści”) o godzinie 12:20. Twierdzi, że „na froncie polskim jest się do końca”. Zagroziła również, że nie rezygnuje z Twittera, więc już szykujemy się na kolejne kulturalne wypowiedzi.

Fakt.pl podejrzewa jednak, że Pawłowicz nie zadowoli się jedynie radiem Tadeusza Rydzyka. Sugeruje, że charakterna posłanka może dostać od prezesa niezłą fuchę, bo wkrótce kończy się kadencja trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

Czytaj także