18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To nie kosciół jest winny

Pawłowicz pluje jadem po filmie Sekielskiego. Wie, kogo winić za pedofilię

13.05.2019  13:35
Krystyna Pawłowicz po filmie Sekielskiego atakuje homoseksualistów i nauczycieli
Krystyna Pawłowicz po filmie Sekielskiego atakuje homoseksualistów i nauczycieli Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz reaguje na głośny film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Nie ma jednak zamiaru współczuć ofiarom czy krytykować działań kościoła. Zamiast tego znów atakuje nauczycieli i homoseksualistów.

Jeśli spodziewaliście się, że po premierze i obejrzeniu filmu o pedofilii wśród księży - "Tylko nie mów nikomu" - braci Sekielskich, wszyscy zaczną domagać się od kościoła wyjaśnień, przykro nam, byliście w błędzie. Są bowiem tacy, którzy winy za przestępstwa duchownych szukają tam, gdzie jej nie ma i próbują zamiatać pod dywan ich nikczemne występki.

Już w niedzielę arcybiskup Sławoj Leszek Głódź oznajmił, że głupot nie ogląda, czym dał jasno do zrozumienia, że księża pedofile przynajmniej dla części kościoła dalej będą święci, a ofiary nadal nie będą wiele znaczyć. Znaleźli się też obrońcy gwałcicieli w sutannach, wśród nich TVP i Krystyna Pawłowicz.

Sławoj Leszek Gódź o filmie "Tylko nie mów nikomu"

Pawłowicz odwraca uwagę, atakuje LGBT

Kto jest winny temu, że księża dopuszczają się zachowań pedofilnych? Cóż, pani Krystyna Pawłowicz nie oglądała filmu uważnie i nie wzięła sobie do serca słów wykwalifikowanej psycholog, która tłumaczyła, że w ten sposób duchowni "zastępują sobie" normalne, zdrowe stosunki seksualne. Nie słyszała też chyba, że pedofilia nie zależy od orientacji seksualnej, choć i to już dawno przez uczonych było powiedziane.

Pani Pawłowicz uparcie twierdzi, że całe zło świata, w tym grzechy księży, to wina homoseksualistów. Jej zdaniem połowa księży pedofilów to zboczeńcy, ale nie dlatego, że wkładają niewinnym dzieciom ręce do majtek, tylko dlatego, że "chorują na złą orientację". Co więc zrobić? Znów - wbrew nauce - homoseksualizm należy zwalczyć.

By ZWALCZAĆ PEDOFILIĘ MUSIMY WALCZYĆ TEŻ przynajmniej z ostentacyjnym molestowaniem publicznej przestrzeni przez coraz bardziej zuchwałych HOMOSEKSUALISTÓW. Co 2-gi skazany pedofil jest homoseksualistą ! DOŚĆ publicznego propagowania tej choroby,a Min.Zdrowia - program terapii ! (pisownia oryginalna - red) - napisała.

Pani Pawłowicz dalej myśli, że homoseksualizm to choroba, więc - mimo tytułu profesora - ma głębokie, wieloletnie luki w wiedzy. Pytanie tylko, jak zamierza leczyć coś, czego leczyć się nie da...

Pawłowicz znów atakuje nauczycieli

To jednak nie wszystko. Krystyna Pawłowicz idzie za ciosem i pokazuje (tak jak TVP), że pedofilia w kościele to problem marginalny, więc całkowicie nieważny. Co jest ważne? Np. pedofilia wśród nauczycieli. Niestety, pani poseł nie zauważyła, że nauczyciel-pedofil jest karany, a gdy okaże się, że popełnił przestępstwo, kuratorium nie wysyła go do innej szkoły, tylko za kratki.

Czytaj także