18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zachęca do wyborów

Pawłowicz w Radio Maryja: lewactwo niszczy PiS, Biedroń broni nekrofilów

04.04.2019  17:05
Krystyna Pawłowicz w Radio maryja straszy opozycją i zachęca do pójścia na wybory i głosowania na PiS
Krystyna Pawłowicz w Radio maryja straszy opozycją i zachęca do pójścia na wybory i głosowania na PiS Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Słuchacze Radia Maryja dowiedzieli się z anteny, że Robert Biedroń i Wiosna chcą bronić nekrofilów i zoofilów, a Koalicja Europejska dąży wyłącznie do zniszczenia PiS i Jarosława Kaczyńskiego.

Tylko PiS może obronić Polaków przed "agresją zewnętrznego zwodniczego lewactwa" - tego dowiedzieli się z anteny Radia Maryja jego słuchacze. To jednak nie wszystko, bo usłyszeli także, że ktoś bezprawnie, nienawistnie karać chce polityków PiS, a także bronić wynaturzeń.

Za "rewelacjami" sprzedanymi słuchaczom rozgłośni Tadeusza Rydzyka, stoi nie kto inny, jak Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS wygłosiła na antenie felieton, a jego fragmenty możemy przeczytać teraz na stronie internetowej radiomaryja.pl.

Pawłowicz w Radio Maryja o "zamachu" na PiS

Co dokładnie przekazała słuchaczom pani profesor?

Na samym początku swojego felietonu Krystyna Pawłowicz straszyła słuchaczy Koalicją Europejską i liberalno-lewicowymi środowiskami, które zamiast przedstawiać program wyborczy, mówią o rzeczach, które mogą jedynie zjeżyć włos na głowie prawdziwego Polaka. O co chodzi? O zapewnienia opozycji, że Jarosław Kaczyński i politycy z jego partii zostaną rozliczeni za łamanie konstytucji i niszczenie Polski.

Tymczasem, jak zapewnia Pawłowicz, polityków PiS nie można rozliczać, bo są jedynymi, na których Polacy mogą liczyć.

Słyszeliśmy tylko: „Ukażemy PiS, rozliczymy, pozamykamy, wsadzimy do więzienia, zabronimy, postawimy przed trybunałem, nie pozwolimy itd.” - mówiła.

- To miały być kary dla Prawa i Sprawiedliwości, prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego za wprowadzanie w Polsce od 2015 roku prospołecznych i prorodzinnych reform, za ukrócenie złodziejstwa, za godną Polski i Polaków politykę zagraniczną, przekazywanie wszystkim Polakom środków z dochodu narodowego. To ma być kara za ,,500 plus”, wyprawki, 1100 zł, przywrócenie praw rodziców do dzieci, za ponowne obniżenie wieku emerytalnego Polakom do 60 i 65 roku życia, niezgodę rządu PiS na rewolucję seksualną w polskich szkołach i przedszkolach, za to, że odcięliśmy lewackie i antypolskie środowiska od istotnych środków budżetowych, które oni wykorzystywali i wykorzystują przeciwko Polsce, Kościołowi, naszej kulturze, tradycji, religii i przeciw młodzieży - grzmiała Pawłowicz na antenie.

Pawłowicz: geje chcą bronić zoofilów

W dalszej części swego wystąpienia posłanka zaatakowała Wiosnę. Zaczęła od zapewniania, że kapitał partii nie jest polski, tylko niemiecki, a liderzy ugrupowania za obce pieniądze próbują dokonać zamachu na Polskę i tradycyjne wartości.

Nawiązała też do głośnej zapowiedzi Krzysztofa Śmiszka, że Wiosna będzie chciała dochodzić sprawiedliwości i karać ludzi dopuszczających się homofobii. Tyle tylko, że pod zapowiedzi polityka Pawłowicz podciągnęła także rzekomą obronę zoofilów, nekrofilów i pedofilów.

Niejaki pan Śmiszek (...) właśnie oświadczył, że jeśli wygra wybory, to wprowadzać będzie w Polsce ,,małżeństwa homoseksualne”, tak aby w ciągu pięciu lat ich zawarcie było już możliwe. Mówił, że takie związki będą mogły adoptować cudze dzieci, a każdy będzie mógł dowolnie wybrać sobie płeć - mówiła.

- Homoseksualiści Śmiszek i Biedroń z partii ,,Wiosna” odgrażają się, że wprowadzą takie przepisy, że każdy, kto zagraża bezpieczeństwu homoseksualistów, lesbijek, transwestytów, zoofilów, nekrofilów, kazirodców, pedofilów itp. zostanie ukarany - kontynuowała.

To dalej nie wszystko. Słuchacze Radia Maryja dowiedzieli się także, że nie tylko KE atakuje Jarosława Kaczyńskiego, atakuje go też Wiosna.

Śmiszek mówił, że do więzienia pójdzie także prezes Jarosław Kaczyński za rasizm i nienawiść do tych wynaturzonych osób - powiedziała Pawłowicz na antenie.

Później dodała, że programem wyborczym Wiosny jest "oswajanie Polaków z homoseksualnymi wynaturzeniami".

Pawłowicz: musimy odrzucić program cofania Polski

Na sam koniec słuchacze radia dowiedzieli się, co zrobić, by nie dopuścić do zniszczenia ich świata przez liberałów, lewaków i homoseksualistów. Trzeba pójść na wybory i... głosować mądrze.

Musimy iść na te wybory i odrzucić programy zemsty i programy zastraszania oraz cofania Polski przez PO, PSL, a także te wszystkie różne ,,Wiosny” i podobne antypolskie fale chcące pociągnąć nas w przepaść - apelowała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze