18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kręci grubą aferę

Pawłowicz wie, dlaczego ścieki znalazły się w Wiśle. Śmierdząca sprawa?

29.08.2019  13:05
Pawłowicz wie, dlaczego ścieki znalazły się w Wiśle. Śmierdząca sprawa?
Pawłowicz wie, dlaczego ścieki znalazły się w Wiśle. Śmierdząca sprawa? Fot: Wikipedia

Krystyna Pawłowicz już wie, dlaczego w Warszawie doszło do katastrofy ekologicznej. Nie ma najmniejszych wątpliwości, mówi o sabotażu. 

Cała Warszawa żyje tym, co dzieje się z Wisłą. W wyniku awarii oczyszczalni Czajka, w rzece znalazły się ogromne ilości nieczystości. Prezydent miasta, Rafał Trzaskowski, apeluje by nie pływać w Wiśle, ani nie pić z niej wody. Uspokaja jednocześnie, że woda z kranów w stolicy jest w pełni zdatna do picia.

Krystyna Pawłowicz ma swoją teorię

Okiem specjalisty, jak zwykle, spojrzała na to wszystko Krystyna Pawłowicz. Ona jedyna wpadła na to, że katastrofa ekologiczna jest de facto... sabotażem i wcale nie wydarzyła się przypadkiem. Swoje zdanie puściła w eter za pomocą Twittera. 

Kiedy nic się nie dzieje, Krystyna zajmuje się sprawami społecznymi - jeszcze niedawno chciała uczyć rodziców, co zrobić z edukacją seksualną ich dzieci. Kiedy jednak coś się wydarzy, Pawłowicz jest zawsze w centrum wydarzeń.

Zwykle też dostrzega w nich drugie dno. W bezdennej, nieprzyjemnie pachnącej Wiśle, też się, jak widać, znalazło. Skąd ona bierze na to wszystko pomysły? My nie mamy pojęcia. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej