18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chciał dobrze, wyszło jak zwykle

Petru pisze do Kaczyńskiego. Król wpadek powrócił

18.04.2019  15:11
Ryszard Petru - chciał dobrze, a wyszło jak zwykle
Ryszard Petru - chciał dobrze, a wyszło jak zwykle Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Ryszard Petru, niegdyś Nowoczesna, a teraz Teraz, w sondażach wyborczych zdecydowanie ”zabezpiecza tyły”. Wciąż jest jednak przekonany, że odgrywa istotną rolę w polskiej polityce. Napisał więc na Twitterze do Jarosława Kaczyńskiego.

Czy Polska wejdzie do strefy euro i zrezygnuje ze złotówki? Jakiś czas temu Grzegorz Schetyna, który jakimś cudem nadal wierzy, że wygra wybory, podał nawet termin, kiedy do nastąpi. Zatroskany o losy Polski w strefie euro jest również Ryszard Petru, znany także jako tajemniczy Ryszard Peru. Król wpadek jest nadal w formie.

Jarosław Kaczyński nie ma Twittera, ale to nie przeszkadza Ryszardowi Petru, by napisać do niego w tym serwisie społecznościowym. Zażądał, by prezes PiS obiecał, że nie nastąpi renegocjacja traktatu akcesyjnego. Przygotował nawet specjalną deklarację, którą opublikował w sieci.

Reakcja internautów była raczej do przewidzenia. Niegdyś samozwańczy lider opozycji został zrównany z ziemią. Będzie go wam brakować po wyborach?

Zobacz także