18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie przejdzie mu to płazem?

Pilne spotkanie na Nowogrodzkiej. Ważą się losy Kuchcińskiego

06.08.2019  12:27
Pilne spotkanie na Nowogrodzkiej. Ważą się losy Kuchcińskiego
Pilne spotkanie na Nowogrodzkiej. Ważą się losy Kuchcińskiego Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Marszałek Kuchciński nieźle się doigrał używając rządowych samolotów do prywatnych celów. Wściekły jest na niego nawet Kaczyński, który w związku z tym zarządził pilne spotkanie na Nowogrodzkiej. Wszyscy wiemy, co to oznacza.

Marszałek Kuchciński mimo tego, że do tej pory był niezwykle wierny prezesowi PiS - Jarosławowi Kaczyńskiemu - teraz doprowadził go do furii. Latając za nasze pieniądze rządowym samolotem wraz z rodziną, wbił poważną wizerunkową szpilę całej partii, a wybory już tuż, tuż.

Ważą się losy Kuchcińskiego

Kaczyński był na tyle zły, że ukarał Kuchcińskiego bezwzględnie i nie zastosował wobec niego żadnej taryfy ulgowej. Afera jednak nie cichnie i wydaje się, że jeszcze długo nie zapomnimy o wyczynach marszałka. Początkowo myśleliśmy wszyscy, że Kuchciński zdecyduje się na dymisję - aktualnie nic na to jednak nie wskazuje, a sam polityk jest solą w oku PiS-u.

To wszystko zmusiło prezesa PiS do zwołania pilnego spotkania na Nowogrodzkiej. Przybyli na nie: premier Mateusz Morawiecki, szef klubu PiS Ryszard Terlecki oraz europoseł Joachim Brudziński. Wiadomo, że w tym momencie ważą się losy Marka Kuchcińskiego. 

Jak dowiedział się Fakt, politycy PiS przez weekend nie mieli kontaktu z marszałkiem. Myślicie, że przeprosiny (które nie były przeprosinami) wystarczą, czy może jednak Kuchciński nie uniknie zbyt silnej presji i będzie musiał odejść?

Przeczytaj więcej
Komentarze