18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kaczyński was urządzi

PiS da Polakom miliardy na remonty. Kampania ruszyła

30.05.2019  16:28
Jarosław Kaczyński znowu rozda pieniadze - komu najpierw je zabierze?
Jarosław Kaczyński znowu rozda pieniadze - komu najpierw je zabierze? Fot: Jan BIELECKI/East News

Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego, a wynik robi wrażenie. Już czas przygotowywać się na jesiennie wybory parlamentarne, więc warto rozdawać Polakom pieniądze. Nowy projekt trafił we wtorek do konsultacji.

Jarosław Kaczyński to ekspert w płaceniu Polakom ich własnymi pieniędzmi. Taka kampania wyborcza okazała się sukcesem, więc PiS idzie za ciosem. „Piątka Kaczyńskiego” to wyraźnie za mało, by kupić wystarczająco duże poparcie, więc partia wyremontuje Polakom bloki.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju chce w ramach nowelizacji ustawy o wspieraniu termomodernizacji wydać miliardy złotych na dopłaty do remontów bloków z wielkiej płyty. Jak podaje money.pl, politycy chcą, by budynki były bezpieczniejsze i służyły kolejnym pokoleniom, więc zostaną wzmocnione łączenia między płytami.

Festiwal rozdawnictwa

Jak wydawać cudze pieniądze, to z rozmachem. PiS przy okazji dopłaci do remontów mieszkań komunalnych i montażu odnawialnych źródeł energii. W sumie rząd wyda 7 miliardów złotych. O dofinansowaniu mówiło się już w styczniu, ale skoro zbliżają się kolejne wybory…

Przeczytaj więcej
Komentarze