18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Politycy PiS podrygują na urodzinach Radia Maryja. Wspólne „Abba Ojcze” hitem internetu

Redakcja
03.12.2018  12:37
PiS Abba Ojcze urodziny radia maryja
PiS Abba Ojcze urodziny radia maryja Fot: twitter.com/leszek_kulinski

Politycy PiS po raz kolejny zatańczyli na urodzinach Radia Maryja. W rytm "Abba Ojcze" kołysali się m.in. Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Zbigniew Ziobro, Antoni Macierewicz, a nawet premier Mateusz Morawiecki.

To był szczególny dzień dla Radia Maryja. 1 grudnia w Toruniu celebrowano 27. urodziny rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka. Na uroczystość przybyli licznie m.in. czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości – oprócz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który ma być na o. Rydzyka „obrażony”.

ZOBACZ TEŻ: Rośnie spór pomiędzy o. Rydzykiem a PiS

Tymczasem hitem internetu stał się błyskawicznie fragment hucznego świętowania w Toruniu. Kamery uchwyciły trzymających się za ręce polityków bujających się w rytm znanej pieśni „Abba Ojcze”. Nagranie rozbawiło internautów, którzy wspólny taniec polityków PiS uznali za „uroczy”.

Wśród podrygujących znaleźli się m.in. premier Mateusz Morawiecki, szef MSWiA Joachim Brudziński, szef MON Mariusz Błaszczak i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Internauci zwracają jednak uwagę, że to Beata Kempa wydaje się najbardziej zaangażowana we wspólny taniec z o. Rydzykiem, z którego ewidentnie czerpie wiele radości.

ZOBACZ TEŻ: O. Rydzyk domaga się wsparcia finansowego

logo Tu się dzieje