18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy ktoś przejął jej Twittera?

PiS odcina się od Pawłowicz. Jej reakcja szokuje

24.04.2019  13:40
Pawłowicz przeprasza PiS - czy to koniec jej ataków w internecie?
Pawłowicz przeprasza PiS - czy to koniec jej ataków w internecie? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz, która najwyraźniej nigdy nie śpi, nieustannie publikuje kontrowersyjne wypowiedzi w mediach społecznościowych. Ostatnio poszła na wojnę nawet z PiS i to było o jedno ukąszenie za dużo.

To niecodzienne zjawisko, którego nawet ankietowani z "Familiady" nie byliby w stanie przewidzieć. Niejedna osoba zapewne przetarła oczy ze zdumienia. Krystyna Pawłowicz przeprosiła! Co więcej, to przeprosiny adresowane do PiS, które ostatnio się od niej odcina. Napisała, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość odniosło przez nią szkody, jest jej bardzo przykro.

Pawłowicz przeprasza na Twitterze

Pawłowicz wyznała, że ciągle uczy się polityki i popełnia błędy, a uwagi przyjmuje z pokorą. Tak, to nie żart, napisała „z pokorą”. Dodała oczywiście, że razem z PiS działa dla dobra Polski. Czy rzeczywiście poczuła skruchę po sporze z Beatą Mazurek, czy może szeregowy prezes z Nowogrodzkiej dał jej klapsa na opamiętanie?

Ostatnio „the best of” wypowiedzi Pawłowicz znacznie się powiększyło. Wywołała też międzynarodowy skandal atakując ambasador USA Georgette Mosbacher. Pojawiły się głosy, że wizerunkowo może zaszkodzić PiS w wyborach.

Czy to oznacza, że Pawłowicz uspokoi się na Twitterze? Obawiamy się, że bez niej zrobiłoby się po prostu nudno. Mamy więc dla niej apel:

Zobacz także
krystyna pawłowicz  twitter
Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze