18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bój o samca

Krowa, siano i sterczące sutki. Tak PiS walczy o wieś polską

24.05.2019  19:39
PiS kusi wieś sutkami
PiS kusi wieś sutkami Fot: Twitter/rafał Lipski/

Prawo i Sprawiedliwość postawiło na prymitywną kampanię i kusi wyborców... piersiami. Na jednym z plakatów reklamuje się sterczącymi sutkami słowianki.

Jak zachęcić do głosowania najbardziej opornych? Niektórym wystarczą naprawdę prymitywne formy reklamy. Prymitywne i seksistowskie. Trzeba tylko dać mężczyznom trochę ponętnego, kobiecego ciała i piersi, i sprawa załatwiona. Ale nie dla każdego, niektórzy na szczęście wiedzą, że nie tak powinno się zdobywać "klientów".

PiS kusi sutkami

Na seksistowską reklamę, a właściwie plakat wyborczy (!), zdecydował się PiS (!), który przecież stawia podobno na skromność i tradycyjne wartości. No chyba że tradycyjne, znaczy "słowianka bez stanika, ze sterczącymi sutkami".

To bowiem zaprezentowali swoim wyborcom. Piękną panią z blond warkoczami (typowo słowiańsko, a jak!), z naręczem siana, bez stanika, za to z kusicielsko odstającymi sutkami i bluzeczką delikatnie opadającą z ramienia, jakby za chwilę miała zsunąć się z ciała całkowicie.

Za panią stoi stado krów, więc jest tu wszystko, co PiS może obiecać. Kobieta, którą prawdziwy samiec zechce pojąć (niekoniecznie za żonę, no ale jesteśmy w Polsce, więc niech już będzie po katolicku), spłodzić z nią dzieci, zgarnąć pięćset plus i jeszcze dorobić się na hodowli krów, wszak i im się pieniądze należą.

Kontrowersyjny plakat pojawił się na Facebooku Prawa i Sprawiedliwości w Miliczu. Pod nim, w komentarzach, wywiązało się małe piekiełko - zdaje się, że prymitywne myślenie nie przypadło wyborcom do gustu.  Administratorzy zdjęcie skasowali, zapomnieli chyba jednak, że co raz w sieci się pojawi, raczej już z niej nie znika, więc teraz po internecie krążą screeny.

Kampania PiS