18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bunga Bunga

Tak się bawią politycy PiS i Gowina. Striptiz i dzikie tańce

14.03.2019  11:38
Politycy PiS i Porozumienia na imprezie ze striptizem
Politycy PiS i Porozumienia na imprezie ze striptizem Fot: Facebook/Grzegorz Łuczko

Lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz Porozumienia Jarosława Gowina, uczcili koniec karnawału na tradycyjnej "babskiej biesiadzie". W pewnym momencie na parkiet - poza gośćmi - wyszedł także striptizer.

W powiecie wałbrzyskim lokalni politycy uczcili koniec karnawału z prawdziwym przytupem. Był bal przebierańców, dyby, w których uczestnicy imprezy mogli się zamknąć, suto zastawione stoły (także alkoholem) i... striptizer.

"Kobieca biesiada" została zorganizowana - jak sama nazwa wskazuje - dla pań, jednak między nimi pląsali także nieliczni mężczyźni. Kto? Między innymi pełniący funkcję burmistrza Sebastian Drapał związany z Porozumieniem Jarosława Gowina (prawowity burmistrz przebywa w areszcie). Na imprezę przybyła także, przebrana w dość kusą sukienkę zakonnicy, wicestarosta Iwona Frankowska z PiS.

Politycy PiS i Gowina na imprezie ze striptizem

Striptiz na kobiecej biesiadzie pojawił się w tym roku po raz pierwszy - podaje "Gazeta Wyborcza". Pan, który tańcząc powoli obnażał swe ciało, na parkiet wyszedł dwa razy. Najpierw zrzucił z siebie zwykłe męskie ubranie, później pozbył się wdzianka amerykańskiego marynarza.

To było zwyczajnie niesmaczne - mówi informatorka "Wyborczej". - Za drugim razem tańczył przed oczami szefowej Witolda (Centrum Kulturalno Kongresowego w którym odbyło się przyjęcie - red.), jej ręce wkładał sobie za majtki, potem poklepywał się nimi po swoich nagich pośladkach – dodała.

Kobieta przesłała lokalnej "Gazecie Wyborczej nagranie występu striptizera. Na nim zobaczyć możemy między innymi małżonkę jednego z kandydatów na burmistrza, ochoczo poklepująca tancerza po pośladkach. Wideo można obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj więcej
Komentarze