18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo trafiło do sieci

Polityk PiS śpiewa z seniorami, że życie to bajka

30.04.2019  18:15
PiS rozdaje miliony śpiewająco
PiS rozdaje miliony śpiewająco Fot: Facebook.com/Stanisław Szwed

PiS rządzi śpiewająco… dosłownie! Najpierw prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Kornhauser-Duda zaśpiewali z harcerzami, a teraz talentem wokalnym popisał się kolejny polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Politycy PiS są ostatnio rozśpiewani. Sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed wystąpił z lokalnym zespołem z Bielska Białej. Co go skłoniło do takiego zachowania? Okazało się, że w ramach rządowego programu ASOS seniorzy z województwa śląskiego dostaną ponad 6,5 miliona złotych.

Zapewne nie wszyscy polscy seniorzy zgodzą się z optymistycznym tekstem piosenki...

Życie jest śliczne, życie nastraja optymistycznie. Życie to bajka, warto jest żyć - śpiewał Szwed z zespołem.

Polityk PiS śpiewa i rozdaje pieniądze

Stanisław Szwed i seniorzy dali show w bielskim oddziale Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego podczas wręczenia promes dla podmiotów i organizacji, które będą realizować rządowy program ASOS. Polityk PiS nie ma zamiaru ukrywać się ze swoim śpiewem i opublikował nagranie wideo w mediach społecznościowych.

Fundusze trafią do 300 organizacji pozarządowych. W woj. śląskim na projekty zostało przeznaczonych 6,5 mln zł. Otrzyma je 50 organizacji z rejonu częstochowskiego, Górnego Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia. Pieniądze posłużą organizowaniu działań wspierających osoby starsze, po 60 roku życia. Chodzi m.in. o pobudzanie aktywności oświatowo-kulturalnej czy poprawę usług opiekuńczych – powiedział Stanisław Szwed.

Szwed powiedział również, że celem programu jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych i wykorzystanie ich potencjału dzięki umożliwieniu im aktywności społecznej. Można to realizować np. poprzez organizowanie imprez kulturalnych,  wycieczki i zajęcia komputerowe.

Polityk PiS śpiewa z seniorami:

Przeczytaj więcej
Komentarze