18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura ujawnia szczegóły

Polityk Wiosny nie żyje. Tragiczny wypadek

Wojciech Kozicki
26.03.2019  09:40
Lider młodzieżówki Wiosny nie żyje
Lider młodzieżówki Wiosny nie żyje Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER/East News

Sobotnia konwencja partii Wiosna zaczęła się od smutnej wiadomości i minuty ciszy. Robert Biedroń oznajmił, że zginął lider ich młodzieżówki w Gnieźnie. Ujawniono więcej informacji o jego śmierci.

Lider młodzieżówki Wiosny zginął w piątek 22 marca. Około godziny 18:40 wypadł z 11 piętra budynku na os. Jagiellońskim. Ujawniono, że tragiczny wypadek wydarzył się podczas mycia okien. Jak informuje "Głos Wielkopolski", obok zwłok znaleziono płyn do mycia szyby. 21-letni polityk miał też założone gumowe rękawiczki.

Wstępne oględziny miejsca, położenia zwłok oraz mieszkania, które było zajmowane przez mężczyznę i znajdowało się na 11. piętrze budynku nr 27 na os. Jagiellońskim wskazały na nieszczęśliwy wypadek – powiedziała szefowa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie Małgorzata Rezulak-Kustosz.

Chociaż wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek, wszczęto już postępowanie przygotowawcze. Będzie też przeprowadzona sekcja zwłok.

Zobacz także