18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popek zakłada partię polityczną. "Mam k*rwa dość, zamierzam zmienić ten kraj"

Redakcja
17.12.2018  10:10
Król Albanii i nowa partia polityczna Młoda Polska, pokazano już logo, ale nie jest jeszcze znany program wyborczy. Czy będzie to polityczny Gang Albanii?
Król Albanii i nowa partia polityczna Młoda Polska, pokazano już logo, ale nie jest jeszcze znany program wyborczy. Czy będzie to polityczny Gang Albanii? Fot: Facebook.com/Popek Monster

Popek zapowiadał koniec kariery w KSW, ale może czekać go trudniejsza walka, niż w oktagonie. Chce wejść do polityki. Wiadomo nawet, jak będzie się nazywała jego partia. Król Albanii będzie posłem?

Popek opublikował w sieci w film, w którym zdradził swoje polityczne plany. Jego partia będzie nazywała się Młoda Polska. Wyraził niezadowolenie z pracy posłów i zaapelował, by ludzie wzięli sprawy w swoje ręce.

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Pawłowicz kończy z polityką

Ja mam osobiście tego ku*wa dość. Dlatego robię to dla dobra moich i waszych dzieci. Otwieram partię Młoda Polska. Zamierzam zmienić ten kraj dla swoich dzieci. Nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów, ale potrafię się do nich przyznać – powiedział Popek. (youtube.com/KrólAlbaniiTV)

O tym, że Popek może zacząć działać w polityce, mówiło się już kilka miesięcy temu. Twierdził, że chociaż chce ratować kraj, to nie planował walki o mandat poselski. Co skłoniło go do zmiany decyzji? Być może chodzi o pieniądze, bo jak sam powiedział, jest „milionerem bez grosza”.

ZOBACZ TEŻ: Konserwy z twarzą Popka. Mięso dla sportowców

Popek będzie posłem:

Przeczytaj więcej
Komentarze