18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Popek założył partię polityczną. Tak naprawi budżet państwa [WIDEO]

Redakcja
07.01.2019  10:36
Popek (Gang Albanii) i Nowoczesna Teoria Monetarna - chce być posłem i ma pomysły na naprawdę gospodarki w Polsce. Drukowanie pieniędzy to sposób na deficyt?
Popek (Gang Albanii) i Nowoczesna Teoria Monetarna - chce być posłem i ma pomysły na naprawdę gospodarki w Polsce. Drukowanie pieniędzy to sposób na deficyt? Fot: Facebook.com/Popek Monster

Popek i partia polityczna Młoda Polska – o tym było wiadomo już od dawna. Okazało się jednak, że to nie żarty, a zawodnik KSW ma nawet program wyborczy. Jak uzdrowić finanse państwa? Popek Monster ma na to sposób. Jakie to proste!

Popek wchodzi do polityki. Partia Młoda Polska zaczyna działać i ma już nawet założenia programowe. Chce m.in. uzdrowić finanse w Polsce. Jeśli będzie działać z takim rozmachem jak Gang Albanii, polska scena polityczna może szykować się na trzęsienie ziemi.

ZOBACZ TEŻ: Popek chce być posłem. "Mam kur*a dość, zmienię ten kraj"

Popek opublikował w sieci wideo, które nagrał przed Ministerstwem Finansów. Twierdzi, że Polacy mogą żyć w dostatku, wystarczy tylko dobrze zarządzany kraj. Sposobem na dobrobyt okazuje się nowoczesna teoria monetarna MMT, która obala kłamstwa ekonomistów głównego nurtu.

Promuje ją m.in. Warren Mosler z Wall Street. Popek pochwalił się, że jest też głównym doradcą Młodej Polski. Mosler nazwał Popka „aktywistą” i zaprosił na kongres założycielski partii na wiosnę w Warszawie.

Zgodnie z MMT, kraj nie może zbankrutować. Przecież w chwili kryzysu pieniądze można zawsze dodrukować. Deficyt budżetowy nie jest więc problemem i można spokojnie się zadłużać.

Popek i pieniądze

Czy Popek powinien zajmować się finansami publicznymi? Jeszcze niedawno powiedział w wywiadzie, że ma problemy z pieniędzmi i jest „milionerem” bez grosza. Czy na pewno też przeczytał dokładnie informacje o MMT? W programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że nie przeczytał w życiu żadnej książki.

ZOBACZ TEŻ: Konserwy z twarzą Popka. Król Albanii sprzedaje mięso

Popek i program wyborczy:

 

Czytaj także