18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To może być cios w partię

Poseł PiS chce mostu Kaczyńskich. Metoda "na żonę"

02.05.2019  14:07
Mularczyk z PiS chce mostu Kaczyńskich w Nowym Sączu - czy przez to spali za sobą mosty w polityce?
Mularczyk z PiS chce mostu Kaczyńskich w Nowym Sączu - czy przez to spali za sobą mosty w polityce? Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk chce, by Nowy Sącz upamiętnił tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego oraz jego żonę. Proponuje więc, by tamtejszy most nazwano ich imieniem, a stosowane pismo wysłał do własnej żony.

Arkadiusz Mularczyk z PiS chce, by most w Nowym Sączu nazwano imieniem Lecha i Marii Kaczyńskich. Jak podaje twojsacz.pl, by uzyskać zgodę wysłał pismo do przewodniczącej rady miasta. Odmowy raczej nie będzie, bo tę funkcję pełni jego żona Iwona Mularczyk.

Należy pamiętać, że świętej pamięci prof. Lech Kaczyński - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej był mocno związany z miastem Nowym Sączem. To w tym mieście miał swoje pierwsze biuro poselskie, a w 2009 roku, z woli mieszkańców miasta został uhonorowany tytułem "Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza – argumentuje swoją prośbę Mularczyk.

Wcześniej prezydent miasta Nowy Sącz ogłosił konkurs na nową nazwę. Pismo Mularczyka miało wpłynąć w ostatni dzień. Internauci w komentarzach zastanawiają się co jeszcze małżeństwo Mularczyków załatwia między sobą listownie.