18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski się tego nie spodziewał

Posłanka PiS: TVP jest paździerzowa

28.03.2019  17:50
Jacek Kurski otrzymał porcję krytyki. Jak ją przyjmie?
Jacek Kurski otrzymał porcję krytyki. Jak ją przyjmie? Fot: Wikipedia

Elżbieta Kruk, która jest posłanką PiS i członkinią Rady Mediów Narodowych skrytykowała Jacka Kurskiego. Tego prezes TVP się nie spodziewał.

Podczas porannej rozmowy w programie „Onet Opinie” gościem Andrzeja Stankiewicza była posłanka PiS Elżbieta Kruk. W trakcie spotkania padło pytanie m.in. o powody ostatnich zmian w TVP. Posłanka zasiadająca w Radzie Mediów Narodowych skrytykowała rządy Jacka Kurskiego w TVP.

Zmiany w Telewizji Polskiej

Najpierw Elżbieta Kruk tłumaczyła powody zatrudnienia Marzeny Paczuskiej i Piotra Pałki, mówiąc że mieli oni wesprzeć Kurskiego i wnieść nieco świeżości do sekcji informacyjnej i kulturalno – rozrywkowej w Telewizji Polskiej.

Piotr Pałka jednak zrezygnował ze stanowiska dość szybko, co może świadczyć choćby o tym, że prezes Jacek Kurski niechętnie dzieli się władzą.

TVP paździerzowa?

Następnie posłanka otwarcie przyznała, że nie wszystko podoba jej się w obecnej Telewizji Polskiej. Skrytykowała też działania samego Jacka Kurskiego. Co dokładnie zwróciło jej uwagę?

Pewne rzeczy mi się nie podobają. Jest ona (TVP) czasami trochę paździerzowa w zakresie informacji. Uważam, że prezes Kurski potrzebuje profesjonalnego wsparcia – stwierdziła Elżbieta Kruk

Nie wyjaśniła co dokładnie oznacza w jej mniemaniu  owa „paździerzowość”, ale mimo wszystko słowa posłanki Prawa i Sprawiedliwości mogła być ciosem, którego prezes Kurski się nie spodziewał.

Przeczytaj więcej
Komentarze