18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące nagranie i wyrok

Polityk PiS skazany! Urządził żonie horror

Wojciech Kozicki
13.08.2019  14:27
Polityk PiS skazany - idzie do więzienia za katowanie żony
Polityk PiS skazany - idzie do więzienia za katowanie żony Fot: Pomorska.pl/Bydgoszcz

Czy to będzie cios w PiS i partia Kaczyńskiego zostanie zmasakrowana w wyborach jak Godlewska na Fame MMA? Były bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości znęcał się nad żoną i zamienił jej życie w piekło. W końcu usłyszał wyrok i zanosi się na to, że Rafał P. trafi do więzienia.

Były radny PiS Rafał P. jest winny! Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną Karoliną i nawet groził jej śmiercią. Jak podaje TVN24, w 2013 roku policja założyła mu Niebieską Kartę. Nie uspokoił się na długo, bo wkrótce wrócił do stosowania wobec żony przemocy. W 2017 roku wyciekł szokujący film, który potwierdzał zarzuty, ale polityk PiS twierdził, że to żona go prowokowała.

Wypier*alaj z domu, nienawidzę cię. Nie piszcz bo cię zaje*ię. Wypier*alaj po kwiata jak chcesz zostać. Jesteś cwelem jeb*nym w d*pę -mówił radny do żony.

Polityk sadysta

Media donoszą, że Rafał P. gnębił także swoją kolejną partnerkę, która pracowała jako policjantka. Zeznała, że wymierzał jej kary i zmuszał do seksu. Na nagraniach katował ją m.in. za to, że nie podziękowała mu za naprawienie drzwi i że na suficie były pająki.

Utopię cię, zniszczę. Wyrzucą cię z pracy. Czekaj na raport o zwolnieniu lub przeniesieniu –miał pisać do policjantki Rafał P., chcąc zmusić ją do odwołania oskarżeń, by śledztwo zostało umorzone. (onet.pl)

W końcu miarka się przebrała, a sąd nie miał litości. Radny został skazany na 2 lata pozbawienia wolności, a do tego ma zapłacić pokrzywdzonej 75 tys. złotych zadośćuczynienia i obowiązuje go zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 50 metrów. Pokrzywdzona jest zadowolona z wyroku, chociaż nie jest on jeszcze prawomocny.

Na pierwszy plan wybija się tu znęcanie psychiczne we wszystkich właściwie wymiarach. Jest to też przemoc emocjonalna, przemoc ekonomiczna i, w ocenie sądu, to też powinno znaleźć wydźwięk w opisie czynu - powiedział sędzia wydający wyrok. (TVN24.pl)

Przepraszam cię, Karolino, moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego - powiedział Rafał P. (TVN24.pl)

Tak radny PiS znęcał się nad żoną - szokujące nagranie: