18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmiszki z wyborców

Biedroń kłamał. Przyjął mandat europosła?

31.05.2019  21:20
Robert biedroń nie odda mandatu? Nowe informacje
Robert biedroń nie odda mandatu? Nowe informacje Fot: Facebook.com/Robert Biedroń

Okazuje się, że Robert Biedroń to kłamczuch. Gdyby był Pinokiem, jego nos byłby tak długi, że sięgnąłby Brukseli. Ukochany Krzysztofa Śmiszka obiecywał, że jeśli Wiosna zdobędzie mandaty, on zostaje w Polsce. A w tej bajce były smoki...

Robert Biedroń zarzekał się, że nie przyjmie mandatu europosła i będzie walczył o poparcie w Polsce. A jednak, skusiły go gigantyczne zarobki europosłów? Sylwia Spurek poinformowała w piątek, że były prezydent Słupska będzie szefem delegacji europosłów Wiosny.

Jeszcze 28 maja prof. Monika Płatek mówiła w rozmowie z „Wirtualną Polską”, że cieszy się, że obejmie mandat za Biedronia. „Jestem gotowa” – powiedziała.

Mandaty obejmie trzech europosłów Wiosny: Robert Biedroń, Sylwia Spurek i Łukasz Kohut - informuje polsatnews.pl

Jak zapowiadał Krzysztof Śmiszek, Wiosna w europarlamencie dołączy do centrolewicowej grupy Socjalistów i Demokratów. Jesienią ma „wbić się szerokim klinem” w duopol PiS-PO w kraju.

Pozostaje pytanie, jak Robert Biedroń zniesie rozstanie ze swoim ukochanym. Jak wyznał kiedyś szef Wiosny, gdy długo się nie widzą i tęsknią, to później” króliczki z reklamy przy nich wysiadają”.

Czytaj także
Przeczytaj więcej