18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Politycy ostro o Biedroniu. Krystyna Pawłowicz przeszła samą siebie

Redakcja
04.02.2019  12:50
Wiosna Robert Biedroń Krystyna Pawłowicz
Wiosna Robert Biedroń Krystyna Pawłowicz Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/ ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Po ogłoszeniu nazwy i programu partii Roberta Biedronia, posypały się komentarze znanych polityków prawicy. Krystyna Pawłowicz zaatakowała go na Twitterze, dołączył do niej między innymi Patryk Jaki.

W niedzielę w Warszawie Robert Biedroń ogłosił nazwę i program swojej partii politycznej. Jego Wiosna ma przynieść zmiany w "ogarniętej zimą Polsce". Jakie? Między innymi obywatelskie emerytury, rozdział Kościoła i państwa czy zmniejszenie kolejek do lekarzy i większą ochronę środowiska.

   
ZOBACZ: WIOSNA nadciąga! Robert Biedroń ogłasza program partii. Pobije konkurencję?

Pawłowicz ostro o Biedroniu: Jak F. Castro

Po konwencji Roberta Biedronia w mediach posypały się komentarze jego politycznych przeciwników. Na Twitterze wyraz niezadowolenia dała między innymi posłanka PiS, która kilka tygodni temu zapowiedziała, że wycofuje się z polityki. Krystyna Pawłowicz porównała polityka ze Słupska do... Fidela Castro i straszyła obywateli jego "lewackim terrorem".

Wiosenny R.Biedroń na swym zjeździe jak F.Castro. Mówi długo i z głowy.Tęczowo,ckliwie i nienawistnie. Będzie lewacki terror.Po swym zwycięstwie wywróci Polskę do góry nogami.Mamy się bać Dziś w PL „mroźna zima”,ale on już urządzi nam „świeżą wiosnę”Groził (pisownia oryginalna - red) - napisała.

Głos w sprawie zabrał też największy przegrany październikowych wyborów samorządowych - Patryk Jaki. Polityk zapowiedział, że on i inni przedstawiciele prawicy będą bronić Polski przed "modami zachodu"

Po euforii 3RP nad Wiosną R.Biedronia widać, że przyszłość tej strony w Polsce to brutalna walka z kościołem, aborcja na życzenie, unikanie tradycyjnego patriotyzmu i historii (brak hymnu RP na konwencji). Będziemy bronili Polski przed tymi „modami” z zachodu! - napisał na Twitterze.

ZOBACZ:  Pawłowicz wie, dlaczego Jaki przegrał. Szokująca teoria

Mazurek o Biedroniu: Obiecać można wszystko

Na temat programu politycznego Roberta Biedronia postanowiła wypowiedzieć się także rzecznik PiS, Beata Mazurek. W swoim wpisie na Twitterze stwierdziła, że niedzielna konwencja to tylko "festiwal obietnic", a wejście Biedronia do dużej polityki to "bratobójcza bitwa na opozycji".  "Wszystko można obiecać słowa, słowa, słowa" - pisała na Twitterze.

PO konwencji Biedronia: bratobójcza bitwa na opozycji rozpoczęta. Festiwal obietnic,pomijając ich treść-wszystko można obiecać słowa,słowa,słowa. Żeby być wiarygodnym trzeba pokazać konkrety.Spór światopoglądowy to nie propozycja.Dobra zmiana dla PL to nie spór na światopogląd - skomentowała.

ZOBACZ TEŻ: