18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cios w partię Kaczyńskiego

Rostowski ujawni gejów z PiS? "Jest ich tam najwięcej"

18.03.2019  09:44
Jacek Rostowski kontra Jarosław Kaczyński - najwięcej gejów jest w PiS?
Jacek Rostowski kontra Jarosław Kaczyński - najwięcej gejów jest w PiS? Fot: Stefan Maszewski/REPORTER/East News

Były minister finansów Jacek Rostowski w wywiadzie dla TVN 24 powiedział, co myśli o 500+. Uderzył też w PiS, twierdząc, że to partia, w której ukrywa się najwięcej gejów.

Rozmowa z Jackiem Rostowskim w TVN24 zaczęła się od programu 500+. Były minister finansów powiedział, że każde dziecko jest równe i na to pierwsze rodzice także powinni dostawać pieniądze. Jego zdaniem partia Jarosława Kaczyńskiego ukradła ten pomysł Platformie Obywatelskiej.

Pieniądze na pierwsze dziecko

Dodał, że polska gospodarka byłaby sobie w stanie z tym poradzić. Musiałaby jednak być inaczej zarządzana. Oskarżył PiS o niepotrzebne wydatki, które utrudniają realizację programu. Nazwał obecny rząd najbardziej skorumpowanym od odzyskania niepodległości. Konrad Piasecki przypomniał, że eksperci PO straszyli deficytem w wysokości 100 miliardów złotych w 2018 roku, a ten okazał się dziesięciokrotnie niższy.

Jak człowiek po litrze wódki wsiada do samochodu, pojedzie sobie 50 km i się nie rozwali, nie zabije siebie i innych, to nie znaczy, że trzeba wypić litr wódki przed tym, jak się wsiądzie do samochodu. PiS miał szczęście – powiedział Jacek Rostowski w TVN24 w rozmowie z Konradem Piaseckim.

Deklaracja LGBT, Paweł Rabiej i adopcja dzieci

Kilka dni temu wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej wyznał, że chce legalizacji małżeństw jednopłciowych i adopcji dzieci przez takie pary. Wywołało to stanowczą reakcję Jarosława Kaczyńskiego, który skrytykował ostro deklarację LGBT podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Geje w PiS

Jacek Rostowski uważa, że paliwem napędowym PiS było podsycanie niechęci do imigrantów. Gdy ten argument przestał działać, "szczują" mniejszościami i LGBT. Powiedział, że w PiS jest najwięcej niezdeklarowanych gejów w polskiej polityce. Zasugerował, by organizacje LGBT ujawniły homoseksualistów z partii Jarosława Kaczyńskiego.

To po prostu podłe i paskudne, a poza tym jest szczytem hipokryzji, bo wszyscy wiedzą, że nie ma partii politycznej w Polsce, gdzie jest więcej niezdeklarowanych gejów niż w PiS. Nie jest moją sprawą mówić, kto na najwyższym poziomie PiS-u jest gejem, ale środowisko LGBT powinno się zastanowić, czy ta pewna zmowa milczenia nie powinna być przerwana – zasugerował w wywiadzie dla TVN24 Jacek Rostowski.

Jarosław Kaczyński: "Wara od naszych dzieci"

logo Tu się dzieje