18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Różalski przebił Korwina

Różal o karcie LGBT: dziecko złapie ch*ja za ch*ja, a on powie, że samo złapało

12.04.2019  19:47
Różal o karcie LGBT+
Różal o karcie LGBT+ Fot: Piotr Molecki/East News

Marcin Różalski - były zawodnik MMA, a dziś jedna z twarzy Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego, ostro wypowiedział się na temat homoseksualistów i karty LGBT+. Stwierdził, że to rozbudzanie dziecięcej seksualności, na co podał ostre przykłady.

Konfederacja to najnowsza partia Janusza Korwin-Mikkego, która połączyła wiele dość specyficznych osobistości. W jej szeregach znajdziemy takie postaci jak pierwsza dama pro-life Kaja Godek, były raper Liroy, narodowiec Kamil Bosak czy najbardziej kontrowersyjny gdański polityk Grzegorz Braun.

Partia skupia wokół siebie różnych ludzi, ma więc wielu przyjaciół. Jednym z nich jest były zawodnik MMA, Marcin "Różal" Różalski. Ostatnio postanowił wypowiedzieć się na temat homoseksualistów i karty LGBT+. Jakie ma na ten temat poglądy?

Różal ostro o LGBT i księżach pedofilach

Cóż, temat LGBT zdaje się nie być mu obcy. Jako jeden z wielu (podobne wypowiedzi słyszeliśmy miedzy innymi z ust Pudziana) twierdzi, że do homoseksualistów nic nie ma, ale na ulicy nie powinni się pokazywać.

Ja nie mam nic do homoseksualistów. Niech oni sobie chodzą, robią co chcą w domach. Niech oni się z tym nie obnoszą. Ja nie chcę na to patrzeć. I oni teraz sobie będą siedzieć na dywanie i tu będzie dwóch sobie robiło pałę, bo oni są wyluzowani, bo LGBT, bo wolność, k*rwa? - mówił w wywiadzie dla Flesz News.

To jednak dopiero początek, bo Różal zechciał też zabrać głos w sprawie kontrowersyjnej karty LGBT+. Jego zdaniem jest ona przedwczesnym rozwijaniem seksualności dzieci, a to już prosta i krótka droga do... wykorzystywania maluchów przez księży pedofilów!

Jestem przeciwny. Moim zdaniem to jest wczesne przygotowanie dzieci do tego, żeby siadały na ch*ja takim np. księżom pedofilom. U dziecka zostanie wcześniej pobudzona seksualność i później ono złapie jakiegoś starego ch*ja za ch*ja, a on powie, że to dziecko przyszło i samo złapało. To jest chore - wyjaśnił.