18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dofinansowanie dla Rydzyka. Ruszył z nowym projektem

Redakcja
23.11.2018  10:57
Tadeusz Rydzyk (Telewizja Trwam, Lux Veritatis, Radio Maryja) ma kolejne dofinansowanie od państwa
Tadeusz Rydzyk (Telewizja Trwam, Lux Veritatis, Radio Maryja) ma kolejne dofinansowanie od państwa Fot: Facebook.com/ojciec Tadeusz Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał kolejne pieniądze od państwa. Otrzymał rządowe dofinansowanie na serwis internetowy. Ministerstwo Sprawiedliwości współfinansuje jego projekt z Funduszu Sprawiedliwości.

Fundacja Lux Veritatis rusza z serwisem internetowym ostrzegamy.online i będzie zwracać uwagę na różne zagrożenia. Jak podaje Money.pl, prezes Tadeusz Rydzyk otrzymał wsparcie finansowe od państwa. Ministerstwo Sprawiedliwości (w ramach Funduszu Sprawiedliwości) dopłaciło do serwisu 416 tys. złotych.

ZOBACZ TEŻ: „Rydzyk dostał 165 milionów w 3 lata!”

Bezpieczeństwo to niezwykle istotny element naszego życia. Dlatego też Fundacja Lux Veritatis realizuje projekt „Bądźmy bezpieczni”, współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Jego celem jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej bezpieczeństwa, przyczyn przestępczości i zagrożeń w życiu człowieka, a także pokazywanie jak radzić sobie z problemami - brzmi opis projektu na jego stronie internetowej.

Na ostrzegamy.online znajdują się artykuły na tematy takie jak np. zagrożenia ekonomiczne, społeczne, ekologiczne (smog) i cybernetyczne. Mają je pisać dziennikarze Radia Maryja, a także prezenterka pogody w „Telewizji Trwam” Karolina Gierat. Nie zabraknie rad, jak ustrzec się przed zagrożeniami i jak walczyć z ich konsekwencjami.

Na stronie pojawiły się już artykuły np. o przemocy domowej, alkoholizmie i programie „Odyseusz”. Podano również numery telefonów alarmowych.

ZOBACZ TEŻ: Rydzyk narzeka, że dostaje za mało pieniędzy od rządu

Rydzyk i Lux Veritatis - dofinansowanie na stronę internetową
Rydzyk i Lux Veritatis - dofinansowanie na stronę internetową Fot: ostrzegamy.online
Czytaj także