18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosta nazwa może mu się nie pomyli...

Petru likwiduje Teraz!. Założy nową partię

Wojciech Kozicki
27.06.2019  19:55
Ryszard Petru niestety się nie poddaje, powstaje jego kolejna partia
Ryszard Petru niestety się nie poddaje, powstaje jego kolejna partia Fot: Facebook.com/Ryszard Petru

Ryszard Petru to polityk pełen niespodzianek, potrafiący zaskoczyć nawet samego siebie. Kolejne jego wpadki bawią Polaków do łez, a kolejne wypowiedzi przesuwają granice absurdu. Po człowieku, który potrafi zrobić błąd we własnym podpisie, można spodziewać się wszystkiego. Właśnie dowiedzieliśmy się, że były lider Nowoczesnej, a obecnie Teraz!, likwiduje swoją obecną partię. Niestety, rejestruje nowe ugrupowanie...

Ryszard Petru likwiduję partię Teraz!. Niestety, jak podaje radiozet.pl, nie zamierza jednak wycofać się z polityki i złożył dokumenty rejestrujące nowe ugrupowanie polityczneTeraz! Ryszard Petru. Powodem takiej rewolucji mają być problemy ze zmianami w statucie. Podejrzewamy, że nazwa nie różni się zbytnio od poprzedniej, aby liderowi się nie myliło.

Czy aby na pewno chodzi jedynie o statut? Przypominamy, że partia Teraz! miała problemy z rozliczeniem finansowym. Czyżby Ryszard Petru w ten sposób chciał uniknąć kłopotów?

Chodzi o przedłużające się procedury związane ze zmianami w statucie partii. W grudniu złożyliśmy wniosek do sądu o zmianę nazwy ale procedury się przeciągały aż do marca tego roku. Wtedy postanowiliśmy wyrejestrować partię i złożyliśmy wniosek o nową partię – powiedział Adam Kądziela. (radiozet.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze