18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat Bartłomieja M. Rozczarowany "Miś" nie wyjdzie na wolność

Redakcja
13.02.2019  13:37
bartłomiej m zostaje w areszcie
bartłomiej m zostaje w areszcie Fot: Polska Press/East News

To nie jest dobry dzień dla byłego rzecznika MON, Bartłomieja M. Mimo starań obrońców, sąd zdecydował - nie wyjdzie z aresztu.

Obrońca Bartłomieja M. - mecenas Piotr Fidura ubiegał się w sądzie o wypuszczenie jego klienta na wolność. W sprawie tej złożył zażalenie, jednak, jak podaje portal Radio ZET , Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wniosek odrzucił.

Również w środę sąd w Tarnobrzegu zdecydował, że inny oskarżony w tej samej sprawie, były poseł PiS Mariusz K. nie trafi do aresztu.

Bartłomiej M. oskarżony o korupcję

Bartłomiej M. został zatrzymany przez CBA i oskarżony o przyjmowanie korzyści majątkowych i działania na niekorzyść PGZ. Przestępstwa popełniać miał w czasach, gdy współpracował z Antonim Macierewiczem w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Do aresztu trafił 30 stycznia. Wyrok nie jest prawomocny. Zanim został orzeczony, oficjalne poświadczenie za M. złożył Tadeusz Rydzyk. Interwencja znanego redemptorysty nie przyniosła jednak pożądanego skutku.  

Przeczytaj więcej
Komentarze