18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polityk przesadził

Obrzydliwe żarty posła Sanockiego. W Sejmie kpił z gejów

18.03.2019  16:42
Poseł Sanocki kpi
Poseł Sanocki kpi Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Poseł Janusz Sanocki pokusił się o niewybredne żarty w stosunku do osób homoseksualnych. Mówił między innymi o rozmnażaniu poprzez pączkowanie.

Poseł Janusz Sanocki jest członkiem sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, zdaje się jednak, że "prawa człowieka" i "sprawiedliwość" są mu obce. Polityk pokazał bowiem, że nie wszystkich ludzi traktuje tak samo sprawiedliwie, a i z nadaniem wszystkim równych praw raczej się nie zgadza.

Janusz Sanocki kpi z homoseksualistów

Przed ostatnim posiedzeniem Komisji w Sejmie, jeszcze przy wyłączonych mikrofonach, pokusił się o homofobiczne żarty. Na jego nieszczęście, jego słowa zostały zarejestrowane przez kamery TVN.

A wiesz, jak Jasiu się pyta w szkole: proszę pani, a jak się rozmnażają geje, przez podział czy przez pączkowanie? A pani mówi: Jasiu, ani tak, ani tak - przez indoktrynację - opowiadał w głos swojemu koledze.

To jednak nie wszystko. Żartował także, wzorem Krystyny Pawłowicz (posłanka dopytywała miedzy innymi, czy gej potrafi używać młotka) z nieumiejętności gejów do wykonywania "męskich" czynności.

Albo tak jak gej rzuca granat. Wiesz, jak gej rzuca granat? A masz, ty wstrętny wrogu - mówił.

Poseł kpi z przemocy w rodzinie. "Raz można"

To nie pierwszy raz, gdy niezrzeszony (wcześniej członek Kukiz'15) poseł pokusił się o oburzające komentarze wobec pewnej grupy społecznej. Kilka tygodni wcześniej zasłynął swoimi komentarzami o "przemocy kulinarnej" stosowanej przez kobiety.

Stwierdził też wtedy, że likwidacja przemocy w rodzinie, to zamach na rodzinę w ogóle. Nie potrafił również zrozumieć, czemu PiS wycofał się ze zmian w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy.

logo Tu się dzieje