18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny cios

Scheuring-Wielgus o Schetynie: "Złapał za mordę"

Wojciech Kozicki
26.03.2019  14:25
Scheuring-Wielgus kontra Schetyna - cios w Koalicję Europejską
Scheuring-Wielgus kontra Schetyna - cios w Koalicję Europejską Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Joanna Scheuring-Wielgus (Teraz!, Wiosna) wraziła swoje zdanie o Koalicji Europejskiej. Grzegorz Schetyna nie ma powodów do radości, bo posłanka Biedronia ostro w niego uderzyła.

Scheuring-Wielgus, startująca z list Wiosny, pozytywnie wyraziła się o pomyśle utworzenia Koalicji Europejskiej. To było jednak dawno, bo teraz uważa KE za „katastrofę”.

Widzę, w jaki sposób Schetyna złapał za mordę resztę osób i zrobił to w imię własnego interesu – powiedziała Scheuring-Wielgus. (wiadomosci.wp.pl)

Czy to zemsta za nieudaną współpracę? „Wirtualna Polska” przypomina, że Koalicja Europejska rozmawiała z Teraz! odnośnie wspólnego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nie dogadali się jednak z Ryszardem Petru. Sądząc po tym, jak ostatnio wypowiedział się o strajku nauczycieli, nie powinno to nikogo dziwić.

Scheuring-Wielgus kontra Koalicja Europejska

Scheuring-Wielgus na konwencji „Polacy dla Europy” wyznała, że nie wierzy w dobry wynik wyborczy Koalicji Europejskiej. Podejrzewa, że Grzegorz Schetyna działa w imieniu własnego interesu i nie rozumie obywateli.

To nie jedyna osoba, która krytykuje Schetynę. Prof. Magdalena Środa uznała decyzje Schetyny za „idiotyczne”. Nawet Stefan Niesiołowski nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego – wypowiedział się o nim Niesiołowski.

Zobacz także
Czytaj także