18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

seksafera podkarpacka

Seks, marszałek i nastolatka. Kuchciński przerywa milczenie

Emilia Waszczuk
15.04.2019  09:06
Marek Kuchciński zabiera głos w sprawie seksafery
Marek Kuchciński zabiera głos w sprawie seksafery Fot: Jan BIELECKI/East News

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński miał - w jednym z domów publicznych na Podkarpaciu - uprawiać seks z niespełna 15-letnią Ukrainką. Polityk w końcu, po raz pierwszy zabiera głos w sprawie.

Około 4 tysiące taśm z ważnymi politykami, arcybiskupem i innymi osobistościami mieli nagrać właściciele domów publicznych na Podkarpaciu. Wszystkie filmy ukryte są podobno gdzieś na Ukrainie. W posiadaniu jednego z nich miał być były agent CBA - Wojciech J. On też donosi o wielkiej seksaferze i zapewnia, że jego byli pracodawcy chcą ten skandal zatuszować.

Jednym z "bohaterów" seksafery ma być - jak donosiło kilka tygodni temu Radio Zet - ważny polityk PiS z Podkarpacia. Ostatnio tygodnik "Nie" potwierdził dotychczasowe plotki i domysły - chodzi o Marka Kuchcińskiego.

Marszałek jak dotąd głosu w sprawie nie zabierał. Robił to jego pełnomocnik, strasząc, że powielanie nieprawdziwych, oszczerczych informacji skończy się w sądzie. Teraz jednak na pierwszą wypowiedź w sprawie seksafery zdecydował się sam Kuchciński. 

Kuchciński o seksaferze: wyssana z palca insynuacja

Marek Kuchciński udzielił obszernego wywiadu tygodnikowi "Sieci". Tam zapewnia, że cała seksafera to historia wyssana z palca, tylko po to, by zszargać jego dobre imię i podburzyć autorytet Prawa i Sprawiedliwości.

To kłamstwo od początku do końca. Nie ma w tym ziarna prawdy. To okropne pomówienia, w najgorszym - chciałoby się użyć słów nieparlamentarnych - wydaniu - powiedział.

Marszałek twierdzi przy tym, że afera Podkarpacka to zagranie czysto polityczne.

W przypadku tego środowiska to nie pierwszy raz, więc niespecjalnie mnie to zaskakuje. Natomiast ordynarna formuła i przedstawione pseudozarzuty mnie zirytowały - mówi Kuchciński, sugerując, że cała sprawa ukręcona jest przez "pewną grupę".

Kuchciński: KE chce zniszczyć PiS

"Pewną grupą" ma być Koalicja Europejska, a bezpośrednim atakującym Andrzej Rozenek, polityk SLD, który napisał dla "Nie" artykuł o Kuchcińskim.

Chodziło nie tylko o uderzenie w konkretną osobę, lecz także o osłabienie prestiżu instytucji. A to element walki politycznej - i kampanii do europarlamentu, i przygotowania gruntu przed kluczowymi wyborami krawjowymi - zapewnia Kuchciński. - To wszystko ma obniżyć wiarygodność PiS, a w konsekwencji doprowadzić do porażki wyborczej - dodaje.

Kuchciński twierdzi, że nagłe nagromadzenie kolejnych afer z udziałem polityków PiS, to gra polityczna. Politycy PiS bowiem nie robią i nie robili niczego złego, dbają za to o budowę silnej i nowoczesnej Polski. To nie podoba się opozycji, więc - z braku programu wyborczego - stosuje "kampanię kłamstw, obelg i paskudnych insynuacji".

Najbliższe miesiące to rywalizacja o przyszłość Polski. Mówimy tu o wyborze pomiędzy Polską nierówności, establishmentu, kast a Polską sprawiedliwą, nowoczesną, solidarną, realizującą testament Lecha Kaczyńskiego. Z jednej strony są ci, którzy dużo mówią, a następnie robią coś zupełnie innego. Z drugiej – politycy wywiązujący się ze swoich obietnic, programu, konsekwentnie realizujący plan dla Polski. Gdy nie ma realnych argumentów, zaczynają się te wirtualne – czyli kampania kłamstw, obelg i paskudnych insynuacji. To też najpewniej wyraz bezradności tej drugiej strony - wyjaśnia marszałek.

logo Tu się dzieje