18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seksafera Podkarpacka

Agent CBA pogrąży Marka Kuchcińskiego? Zapewnia: mam dowód!

07.05.2019  20:17
Seksafera z Kuchcińskim. Agent CBA ma dowód
Seksafera z Kuchcińskim. Agent CBA ma dowód Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Afera podkarpacka, czyli seksafera z nieletnią Ukrainką i politykiem PiS marszałkiem Markiem Kuchcińskim nieco przycichła, tymczasem okazuje się, że to dopiero początek. Pojawiła się informacja, że nagranie seksu polityka z nastolatką naprawdę istnieje!

Prominentny polityk PiS uprawiał seks z nastolatką, a wszystko zostało nagrane - donosiło kilka tygodni temu radiozet.pl. Od tej pory wyjaśniło się dość sporo. Wspomnianym politykiem ma być marszałek Marek Kuchciński, a prostytutka okazała się Ukrainką i to w dodatku dzieckiem - miała mieć nie więcej, niż 15 lat!

Kuchciński zaprzecza doniesieniom na jego temat, a CBA twierdzi, że były agent, który sprawę nagłośnił, kłamie. Tymczasem właśnie pojawiła się nowa, druzgocąca (przynajmniej dla PiS i Kuchcińskiego) informacja.

Agent CBA ma nagranie!

Polityk PO Krzysztof Brejza napisał na Twitterze, że zaginione wideo z Markiem Kuchcińskim w roli głównej istnieje naprawdę. Dowody? Agent CBA Wojciech Janik, który aferę nagłośnił, ma nagranie, które potwierdza jego doniesienia.

Specjalny agent CBA ws. #aferapodkarpacka ujawnił właśnie, że dysponuje nagraniem z OZI POTWIERDZAJĄCYM jego słowa dot. seks afery i przekazania przez niego kasety z ważnym politykiem #PiS - napisał.

Jeśli informacja ta się potwierdzi, może oznaczać koniec kariery politycznej i kompletną kompromitację marszałka Kuchcińskiego.

Były agent CBA w Sejmie

Za ujawnieniem seksafery stoi były agent CBA Wojciech Janik. Mężczyzna we wtorek pojawił się w Sejmie na posiedzeniu PO do spraw zagrożeń bezpieczeństwa państwa.

Na spotkaniu z politykami funkcjonariusz po raz kolejny zapewniał, że CBA próbuje tuszować aferę, a dowody, w których był posiadaniu, zostały mu wykradzione.

To właśnie w czasie posiedzenia z politykami PO Janik wyjawił, że zdobył nagranie, które jest mocnym dowodem w sprawie.

Przeczytaj więcej
Komentarze