18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skiba o śmierci Adamowicza. "Przeszkadzał im, więc się go pozbyli"

Redakcja
15.01.2019  13:40
Krzysztof Skiba (Big Cyc) twierdzi, że PiS i TVP odpowiadają za falę nienawiści. Opowiedział kim był dla niego Paweł Adamowicz. Zginął w ataku nożownika
Krzysztof Skiba (Big Cyc) twierdzi, że PiS i TVP odpowiadają za falę nienawiści. Opowiedział kim był dla niego Paweł Adamowicz. Zginął w ataku nożownika Fot: Piotr WYGODA/East News

Atak nożownika na WOŚP w Gdańsku i śmierć Pawła Adamowicza. W sprawie głos zabierają znane osoby, także Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska zginął w ataku nożownika. Krzysztof Skiba w rozmowie z „Wirtualną Polską” wyznał, że znał się z Adamowiczem od dziecka i pomagał mu przy kampaniach wyborczych. Zwrócił uwagę na jego oddaniu miastu, którego prezydentem był przez 20 lat. Podkreślił, że to nie był typ polityka, który jeździł pancerną limuzyną i otaczał się ochroniarzami.

ZOBACZ TEŻ: Nożownik Stefan W. zabił Adamowicza. Nowe informacje o jego mrocznej przeszłości

Gdańsk zawsze był bezpiecznym miastem i nadal jest. Ale okazuje się, że to ziarno nienawiści (zasiane wiadomo przez kogo) nadal kiełkuje. TVP i partia rządząca mogą sobie podziękować sobie za falę nienawiści, którą rozpętała w stosunku do Adamowicza. Przeszkadzał im, więc się go pozbyli – powiedział  Krzysztof Skiba. (gwiazdy.wp.p)

Po ataku nożownika na Adamowicza głos zabrała także Krystyna Pawłowicz. Na Twitterze oskarżała Owsiaka i apelowała, by zniknął. Janusz Korwin-Mikke powiedział, że konieczne jest przywrócenie kary śmierci, by przestępcy wreszcie zaczęli się bać.

ZOBACZ TEŻ: Finał WOŚP w Gdańsku nie był impreza masową. Obniżono wymogi bezpieczeństwa

Przeczytaj więcej
Komentarze