18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Za*** ją”

Syn posłanki PiS skatował byłą partnerkę. Jest nagranie [WIDEO 18+]

06.07.2023  20:44
Syn posłanki PiS pobił byłą dziewczynę - jest nagranie wideo
Syn posłanki PiS pobił byłą dziewczynę - jest nagranie wideo Fot: Artur Szczepański/REPORTER, Screen/"Super Express"

Syn posłanki PiS, Iwony Arent, bestialsko pobił swoją byłą partnerkę. Do nagrania dotarł „Super Express” i opublikował je na swojej stronie. Filmik jest szczególnie drastyczny.

29-letni Michał A., syn posłanki Iwony Arent z PiS, bestialsko pobił swoją byłą partnerkę z pomocą znajomej. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy Alei Niepodległości w Olsztynie dnia 24 czerwca.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że miało dojść do pobicia Pauliny C., poprzez uderzanie jej pięściami po twarzy i w głowę czym narażono ją na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia - ujawnił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Prokurator Daniel Brodowski wyjaśnił także, że przedstawiono już zarzuty Michałowi A. oraz jego koleżance Magdalenie T. Oboje są pod dozorem policji i mają zakaz zbliżania się do pobitej. Wcześniej posłanka PiS Iwona Arent twierdziła, że jej syn wcale Patrycji C. nie pobił.

Syn posłanki PiS Iwony Arent pobił byłą partnerkę. Koszmarne nagranie trafiło do sieci

Na nagraniu, które opublikował „Super Express”, widać, jak bestialsko katowana jest Patrycja. Jest bita przez koleżankę Michała A., który zagrzewa ją do dalszej agresji i nagrywa wszystko. Ciosy pięściami i nogą padały także na głowę ofiary. Na nagraniu słyszymy „Wal ją, „zaj*** ją”.

Potworne nagranie stoi więc w kontrze do słów posłanki. Internauci na Twitterze zarzucają jej teraz kłamstwo.

Ta dziewczyna ukradła mu telefon i pieniądze. Spotkał się z nią, żeby wszystko oddała. Była tam jeszcze jej koleżanka, również domagająca się zwrotu rzeczy. Syn przyznał się, że ze złości szarpnął ją za włosy i opluł i to wszystko. Nie pobił - powiedziała Arent dla „SE”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje