18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Amen?

Syn Szydło będzie się modlić za Gretkowską. Zwrot akcji

10.06.2019  17:08
Syn Szydło będzie się modlić za Gretkowską. Zwrot akcji
Syn Szydło będzie się modlić za Gretkowską. Zwrot akcji Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jak wiadomo, syn Beaty Szydło jest księdzem. Dlatego jednym z jego "zawodowych" zajęć jest modlitwa. Czyżby za jej pośrednictwem miał się włączyć w dyskusje polityczną?

Syn Beaty Szydło, 27-letni Tymoteusz jest księdzem. Ostatnio z uwagi na to, że należy do stanu kapłańskiego, został poniekąd wciągnięty w polityczne dyskusje. 

Syn Szydło będzie się modlił o Gretkowską? 

Chodziło o to, że pisarka Manuela Gretkowska skomentowała wybory do Europarlamentu i mimo tego, że Szydło odniosła tam bezapelacyjne zwycięstwo, to artystka znalazła same negatywy i posądziła ją o niezbyt przyjemne rzeczy.

Beata Szydło jest posłuszna i promowana przez mężczyznę. Jej kariera nie jest jej własną zasługą, a ona nie jest zagrożeniem dla kolegów z partii. Gdyby sama coś osiągnęła, przebojowo, zawdzięczając pozycję sobie samej, jak kiedyś Joanna Kluzik-Rostkowska, to byłaby niebezpieczna. A ona jest potulna i wyjmowana z szafy, a potem do niej chowana, kiedy Kaczyński zechce. (...) Nie widzę powodu, dlaczego miałabym się cieszyć, że wygrała (w wyborach europejskich) matka księdza, która występuje w Polsce w roli Matki Boskiej - mówiła Gretkowska o Szydło w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Momentalnie na ten temat wypowiedziała się niedawna rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. Stanęła ona w obronie Beaty Szydło, wciągając w sprawę jednocześnie jej syna. 

Tak po ludzku to mi żal pani Gretkowskiej. Jest labilna i chyba wewnętrznie bardzo poraniona. Feministka, która atakuje kobiety wygląda niepoważnie. Nie oczekujemy aplauzu, ale elementarnej przyzwoitości i szacunku. Myślę, że syn Premier Beaty Szydło będzie modlił się za Manuelę Gretkowską - odniosła się do sprawy Mazurek, pisząc to na swoim Twitterze. 

Myślicie, że Tymoteusz faktycznie zacznie się modlić za Gretkowską? 

Przeczytaj więcej
Komentarze