18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I ta kiczowata melodia

Szmata, naziole, mordy zdradzieckie. Biedroń pokazuje spot wyborczy

09.05.2019  20:13
Wiosna pokazuje pierwszy spot wyborczy
Wiosna pokazuje pierwszy spot wyborczy Fot: Facebook/Robert Biedroń

Wiosna Roberta Biedronia opublikowała swój pierwszy, oficjalny spot wyborczy. Mieli być inni i nie walczyć, a zaczynają od wytykania błędów. Tędy droga?

"Od 14 lat trwa wojna PO i PiS" zaczyna swój najnowszy spot wyborczy Wiosna Roberta Biedronia. Jak wyszło? Cóż, raczej nie tego spodziewali się wyborcy.

Partia, która od początku obiecuje, że z nimi będzie inaczej, przekonuje do siebie wytykając grzechy przeciwników. Te to nie ogólnie wspomniana już wojna, ale konkretne przykłady.

Grzeszki polityków w spocie Wiosny

I tak z krótkiego filmiku dobiegają groźby Jarosława Kaczyńskiego ("nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich, jesteście kanaliami!"), okrzyki nacjonalistów, z którymi rząd nawet nie próbuje walczyć ("wiara! walka! nacjonalizm!") i wywody Krystyny Pawłowicz o unii-szmacie ("Unia Europejska jest dla mnie szmatą"). To jednak nie koniec, bo wszystkie te złe rzeczy ktoś może zwalczyć. Kto? Oczywiście Wiosna i Robert Biedroń rzewnym okrzykiem "Dość tego".

I tu następuje szczęśliwe przebudzenie i obietnice. Wiosna przynieść może tolerancję, równość, rozdział państwa i kościoła. Czy to możliwe? Zdaniem lidera partii - tak. A wie to, bo sprawdził władając Słupskiem. Trzeba tylko na niego zagłosować.

Wszystkiemu towarzyszy dość kiczowata melodia, ale fani polityka są raczej zachwyceni. Jak wyszło? Zobaczcie i oceńcie sami.