18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krzysztof Brejza ujawnia

„Szokujące informacje” ws. PiS! Ta afera pogrąży Kaczyńskiego?!

26.09.2023  18:02
Krzysztof Brejza ujawni aferę?
Krzysztof Brejza ujawni aferę? Fot: Michał Żebrowski/East News

Senator PO Krzysztof Brejza ujawnił, że ma „szokujące informacje” dotyczące PiS. Zamierza je ujawnić jutro, czyli w środę 27 września. Czy PiS przegra wybory, a ta afera ich pogrąży? Przekonamy się już wkrótce.

W poniedziałek senator opozycji Krzysztof Brejza opublikował post, w którym poinformował, że zawiesza swoją kampanię wyborczą, ponieważ otrzymał „szokujące informacje” od swoich zaufanych informatorów. Wyjaśnił, że sytuacja jest tak poważna, że zdecydował się rzucić wszystko i wyjechać „na drugi koniec Polski”.

Dotarły do mnie szokujące informacje. Zmuszony jestem zawiesić kampanię na najbliższych kilkanaście godzin. Jestem w drodze na drugi koniec Polski, wkrótce ujawnię szczegóły - napisał Brejza na X.

Brejza jest obecnie kandydatem KO do Sejmu z okręgu bydgosko-inowrocławskiego. Nie jest jasne, gdzie znajduje się dla niego „drugi koniec Polski”, lecz w sieci spekuluje się o Szczecinie.

Krzysztof Brejza ujawni nową aferę PiS? To może pogrążyć Kaczyńskiego

Wciąż nie jest jasne, co zamierza ujawnić Krzysztof Brejza, ale dziś pojawił się nowy wpis. „Szanowni Państwo! Jutro ujawnię wyniki moich najnowszych ustaleń (proszę śledzić media społecznościowe). Kolejna obłudna maska PiS spada”, napisał senator. Wszystko wskazuje więc na to, że informatorzy podzielili się z nim informacją, której się spodziewał, a jego podróż przyniosła oczekiwane rezultaty.

Już w środę 27 września dowiemy się, o czym mowa. Czy to będzie tak wielka sprawa, jak np. afera wizowa? Nie wiadomo, ale jego obserwujący siedzą na skrajach swoich krzeseł i obgryzają z nerwów paznokcie. „Czekamy. Szykuje się grubsza sprawa! I bardzo dobrze”, „Tak myślałem, że coś gruchnie z nieba”, piszą użytkownicy iksa. Oczywiście nie brakowało też głosów krytycznych – według jednego z internautów Brejza zwyczajnie nic kompromitującego PiS nie znalazł. Wówczas nie wiadomo byłoby po co miałby pisać, że znalazł i narażać się na pośmiewisko. Tym samym należy założyć, że coś faktycznie jest na rzeczy, nawet jeśli nie będzie to spektakularna bomba.
Aktualizacja: Dziś 27 września Krzysztof Brejza ujawnił, że rząd PiS sprowadził ponad milion ton rosyjskiego węgla.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje