18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

byle przegrało "lewactwo"

Ojciec Maybach ma plan na wybory. Zdrowaś Maryjo i głodówka

Emilia Waszczuk
23.08.2019  17:02
Ojciec Maybach ma plan na wybory. Zdrowaś Maryjo i głodówka
Ojciec Maybach ma plan na wybory. Zdrowaś Maryjo i głodówka Fot: PAWEL SKRABA/East News

Ojciec Tadeusz Rydzyk wie, jak ci prawi, wierzący i sprawiedliwi mają wygrać wybory. Przedstawił plan na swoją "kampanię".

Na kogo zagłosuje w październiku ojciec dyrektor/redaktor/maybach Tadeusz Rydzyk? Choć głośno nie przyznaje, gdzie postawi krzyżyk, łatwo się tego domyślić. Wystarczy poobserwować, z kim łączą go jakie więzy, zwłaszcza te gotówkowe...

Ani Platforma, ani Lewica (zwane w kręgach Rydzyka "lewakami") nie mają co liczyć na głos redemptorysty. Trudno więc, by namawiał innych, do stawania po ich stronie. Ale do czegoś jednak pan Rydzyk zachęcał będzie.

Trzy zdrowaśki i do przodu

Tadeusz Rydzyk chce, by wygrała wiara i tradycja, Jezus i Maryja. Ci ostatni w wyborach nie startują, ale... Pan Tadeusz już zapowiedział, jak pomoże tym, którzy są mu bliscy.

Musimy się modlić, aby Pan Bóg zwyciężał. Coraz jaśniej widzimy to, o czym mówił jeszcze kard. Karol Wojtyła na rok przed wyborem na Stolicę Piotrową, że trwa ostateczna konfrontacja Kościoła z anty-Kościołem. Anty-Kościół jest w natarciu i jesteśmy tego świadkami na każdym kroku - powiedział Rydzyk. - Musimy się modlić o to, aby Polska była Pana Jezusa i Maryi, aby nasza Ojczyzna była Bożym Narodem - dodał.

Plan jest prosty. Od września, przez miesiąc, fani redemptorysty będą modlić się o jedyne słuszne zwycięstwo - zwycięstwo Boga. Jest już też na to specjalna nazwa - za dobrze się nie kojarzy - krucjata.

Krucjatę modlitwy i postu w intencji wyborów do polskiego Sejmu i Senatu inicjuje sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Rozpocznie się ona 8 września i będzie trwała do 13 października – czyli dnia wyborów parlamentarnych w Polsce

- czytamy w "Naszym Dzienniku".