18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie chwali się tym zbytnio

To przebija nawet nazwisko Dominiki Fiut. Kuchciński był nazywany gorzej

30.07.2019  14:56
To przebija nawet nazwisko Dominiki Fiut. Kuchciński był nazywany gorzej
To przebija nawet nazwisko Dominiki Fiut. Kuchciński był nazywany gorzej Fot: Wikipedia

Marszałek Kuchciński zupełnie nie chwali się tym, jak nazywano go w młodości, a szkoda. Jego postać nabiera głębi, kiedy mamy tę wiedzę.

Wszyscy poważni politycy byli kiedyś młodzi i mieli swoje szaleństwa. Co prawda nie wiadomo, w jaki sposób szalał np. Jarosław Kaczyński, ale o Marku Kuchcińskim możemy powiedzieć już znacznie więcej.

Kuchciński i jego przydomek z młodości

Jakiś czas temu Polską wstrząsnęły poszukiwania Dominiki Fiut. Dziewczyna podpadła policji, ale nie tylko jej czyny zelektryzowały rodaków - to nazwisko zdecydowanie wpłynęło na wzrost jej popularności. Mimo całego szumu, kobieta wciąż pozostaje nieuchwytna. 

Zastanawiacie się, co ma wspólnego Dominika Fiut z Markiem Kuchcińskim, obecnym Marszałkiem Sejmu? Spieszymy z odpowiedzią.

Zanim Kuchciński objął swoją obecną funkcję i został miłośnikiem rodzinnych podróży rządowymi samolotami - był młody i zbuntowany. Jak się okazuje, w tamtych czasach polityk lubował się w hipisowskim stylu życia. 

W swojej młodzieńczej przeszłości Marek Kuchciński miał pseudonim... Członek. Już rozumiecie nasze proste skojarzenie? Po latach jednak wszystko się zmieniło i teraz Marszałek prezentuje zupełnie inną osobowość. 

Kuchciński to spełnienie marzeń Jarosława, by na stanowisku marszałka był ktoś kompletnie poddany jego woli – mówi jeden z polityków PiS.

Wyobrażacie go sobie w czasach dzieci kwiatów? Myślicie, że Członek nosił długie włosy?

Przeczytaj więcej
Komentarze