18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna przyszłość Polski

Jasnowidz ujawnia tajemnice PiS. Szok przed wyborami

Wojciech Kozicki
18.08.2023  09:26
Tusk, Kaczyński, Morawiecki, Duda... jasnowidz Jackowski ujawnia tajemnice polskich polityków
Tusk, Kaczyński, Morawiecki, Duda... jasnowidz Jackowski ujawnia tajemnice polskich polityków Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, Pawel Wodzynski/East News

Polscy politycy i ich tajemnice. Co ukrywają Donald Tusk, Adam Niedzielski, Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki? Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił swoje wizje dotyczące polskiej polityki. Polski Nostradamus zasieje chaos przed wyborami?

Polska polityka to bagno, a jasnowidz Krzysztof Jackowski znów ochoczo się w nim tapla. Niedawno zapowiedział, że rząd PiS „zniknie przed wyborami”. Miał też katastroficzne wizje badając w paranormalny sposób zdjęcie Andrzeja Dudy oraz zapowiedział wielkie protesty przeciw PiS w związku z dramatem finansowym Polski, który lada moment ma gruchnąć jak meteoryt. Teraz postanowił ujawnić tajemnice polskich polityków.

Jackowski o polskiej polityce. Jasnowidz czarno widzi przyszłość

Profeta z Człuchowa znów analizował zdjęcia polskich polityków podczas transmisji live na YouTube. Najpierw na jego magicznym celowniku znalazł się Szymon Hołownia. Jasnowidz Jackowski ostrzegł showmana z „Mam Talent”, że Polska 2050 może doświadczyć rozpadu koalicji, dojdzie do bunt, a „kariera polityka pójdzie w niebyt”. Akurat żeby przewidzieć jakim politykiem będzie Hołownia, nie trzeba być jasnowidzem...

Adam Niedzielski został wysiudany i upupiony. Jaki los czeka skompromitowanego ministra zdrowia? Zdaniem Jackowskiego, chce otrzymać intratą posadę po cichu i wyjdzie z Polski.

Będzie to wyglądać jak nagroda, ale może z tego wyniknąć wiele plotek. Jasnowidz z Człuchowa czuje też, że były minister obawia się rzecznika praw obywatelskich. Profecie skojarzyły się też takie pojęcia jak „genotyp” i „rozwarstwienie tkanek”.
- przytacza wizję Jackowskiego Radio ZET.

Czy Donald Tusk przejmie władzę? Jackowski: niekoniecznie

Następnie jasnowidz Jackowski wziął w obroty Donalda Tuska. Takiej wieloznacznej i budzącej niepokój wizji nie powstydziłaby się sama Baba Wanga. Okazuje się, że Donald Tusk chce władzy… ale jednocześnie nie chce przejąć władzy!

Pierwsze wrażenie jest takie, że on by nie chciał wygrać tych wyborów i rządzić w jakiś sposób w tej chwili w kraju jako partia, a on jako przywódca tej partii. Tusk chce być w orbicie osób, które politycznie żyją w parlamencie, ale to by było fatalne, gdyby on miał przejąć władzę. Jeżeli tak myśli, to czy PiS ma się czego bać? A jeżeli PiS wie, że opozycja chce być w sejmie? Ale opozycja nie chce obecnie władzy
- wieszczy Nostradamus z Człuchowa.

Przyszłość PiS. Jackowski o Kaczyńskim i Dudzie

Co dalej z PiS? Co planują Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki? Zdaniem człuchowskiego profety, „nie lubią się, ale trwają w imię pewnych interesów”. Wspomniał też o koneksjach premiera i „mocnych glejtach na świecie” pozwalającymi na rządzenie Polską.

Kim naprawdę jest premier Mateusz Morawiecki?  To wbrew pozorom nie jest zabawna safanduła...

Zastanawiam się nad jedną rzeczą, a może to on się zastanawia. Jak ludzie dają się nabierać na bardzo miękką, spolegliwą propagandę? W moim poczuciu to jest osoba, ja to powiem w cudzysłowie, która jest groźna. Może źle… Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jakie możliwości ma ta osoba i że te możliwości nie dotykają tylko naszego kraju. Powiedziałbym, że sam pan prezes nie ma takich możliwości - powiedział jasnowidz Jackowski na YouTube.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje