18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda niesamowicie

W Sejmie pojawił się nowy Aniołek Kaczyńskiego. Co za uroda

06.07.2019  13:08
W Sejmie pojawił się nowy Aniołek Kaczyńskiego. Co za uroda
W Sejmie pojawił się nowy Aniołek Kaczyńskiego. Co za uroda Fot: Foto Olimpik/REPORTER

Jarosław Kaczyński może i kobiety przy swoim boku nie ma, ale zawsze w jego otoczeniu jest dużo pań, które chwalą sobie towarzystwo prezesa PiS. Poznajcie nowego Aniołka Kaczyńskiego!

Nowym Aniołkiem Kaczyńskiego okrzyknęliśmy 31-letnią podsekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Kiedy ostatnio pojawiła się na posiedzeniu Sejmu – swoją urodą zwróciła na siebie uwagę wszystkich zgromadzonych.

Wanda Buk jest ambitna i bardzo pracowita. To w połączeniu z młodym wiekiem podsekretarz – może oznaczać, że osiągnie w życiu naprawdę wiele. Jedna z młodszych wiceministrów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości – ma teraz swoje pięć minut.

Nowy Aniołek Kaczyńskiego - Wanda Buk

Nim trafiła do polityki - Buk ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Francuskiego Prawa Biznesowego w Université de Poitiers oraz studia podyplomowe z międzynarodowych stosunków militarnych i pomocy państwowej.

Wanda Buk jest córką generała Tadeusza Buka, który 10 kwietnia 2010 roku zginął w katastrofie smoleńskiej. Kobieta wciąż tęskni za ojcem i regularnie pisze o nim w swoich mediach społecznościowych.

Aktualnie 31-latka podjęła studia doktoranckie na Akademii Sztuki Wojennej. Widać, że wszystko, co związane z jej ojcem jest wciąż bardzo bliskie jej sercu. Myślicie, że Wanda niedługo będzie numerem jeden w PiS?