18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wałęsa chce dorwać Kaczyńskiego pod celą! "Będziesz miał rodeo"

Redakcja
05.03.2019  11:24
Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński w programie Tłit WP. W wywiadzie zapowiedział rozliczenie prezesa PiS w więzieniu po wyborach
Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński w programie Tłit WP. W wywiadzie zapowiedział rozliczenie prezesa PiS w więzieniu po wyborach Fot: Piotr Hukalo/East News

Lech Wałęsa szokuje w mediach społecznościowych i w wywiadach. Jego wypowiedź o Jarosławie Kaczyńskim (PiS) to zapowiedź zemsty? Zgadnijcie, jakie były prezydent Polski ma plany na przyszłość…

Lech Wałęsa czeka na wybory. Jeśli „pójdą właściwie” to zamierza zostać komendantem aresztu wojskowego  Gdy do aresztu trafi Jarosław Kaczyński, Wałęsa zamierza się nim zająć. Powiedział o tym w programie „Tłit WP”.

Jak tylko wybory pójdą właściwie, to ja zostaję profosem aresztu. Będę wiedział, co z tym zrobić. Za to co zrobił (Jarosław Kaczyński) inaczej być nie może, niż za kratki – zapowiedział Lech Wałęsa w „Tłit WP”.

Noblista twierdzi, że Polska przez Kaczyńskiego się nie rozwija. Chciałby dać nauczkę osobom, które zrujnowały kraj. Już teraz zapowiedział, że Kaczyński będzie miał w wyborach „rodeo”.

„Rodeo” będziesz miał już niedługo w wyborach - odgraża się Wałęsa na Twitterze.

Oskarżenia o współpracę z SB

W wywiadzie odniósł się także do wypowiedzi Grzegorza Brauna, który nazwał go „płatnym kapusiem”. Zapowiedział, ze być może sprawa skończy się pozwem. Zaprzeczył też, że współpracował z SB, a dokumenty zostały sfabrykowane.