18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Były prezydent atakuje

Wałęsa poniża Kaczyńskiego. "Może tak do kota powiedzieć"

18.03.2019  10:46
Lech Wałęsa i kolejna ostra wypowiedź - Jarosław Kaczyński znowu oberwał
Lech Wałęsa i kolejna ostra wypowiedź - Jarosław Kaczyński znowu oberwał Fot: Piotr Hukalo/East News

Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński – kolejne starcie. Były prezydent Polski zaatakował prezesa PiS na Twitterze. Krytyka LGBT i wypowiedź „wara od naszych dzieci” oburzyły polskiego noblistę.

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej w jednym z wywiadów powiedział, że chce legalizacji małżeństw jednopłciowych, a później adopcji dzieci przez te pary. Jarosław Kaczyński w dosadny sposób dał do zrozumienia, by organizacje LGBT zostawiły dzieci w spokoju.

Lech Wałęsa kontra Jarosław Kaczyński

Były prezydent Lech Wałęsa w mediach społecznościowych uderza jak taran w przeciwników, a czasem nieświadomie sam w siebie. Tym razem znów zaatakował Jarosława Kaczyńskiego.

Facet którego kiedys na zbity pysk wyrzuciłem z pracy nie bedzie mówił Polakom co „wara” a co nie „wara”. Moze se tak do kota powiedzieć a nie do Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. WYGRAMY ! – napisał Lech Wałęsa na Twitterze. (pisownia oryginalna)

Na tym jednak nie skończył. Napisał, że Polacy są mądrym narodem i nie dadzą się pouczać „facetowi, który nie ma pojęcia, co to znaczy być ojcem".

Geje w PiS

Kaczyńskiego skrytykował też były minister finansów Jacek Rostowski. Zdradził, że w PiS jest najwięcej gejów i zaapelował do organizacji LGBT, by ich ujawnić.

Przeczytaj więcej
Komentarze