18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Astronomiczna kwota

Wałęsa wyznaczył 250 tys. zł "nagrody za Bolka". Zapłacą jego sympatycy

26.07.2019  14:40
Wałęsa wyznaczył 250 tys. zł "nagrody za Bolka". Zapłacą jego sympatycy
Wałęsa wyznaczył 250 tys. zł "nagrody za Bolka". Zapłacą jego sympatycy Fot: Piotr Molecki/East News

Lech Wałęsa po raz kolejny próbuje udowodnić, że nie współpracował z SB. Tym razem wyznaczył bardzo wysoką nagrodę, którą wypłaci z rąk swoich sympatyków.

Wałęsa próbuje odnaleźć osobę, która ponad wszelką wątpliwość udowodni, że nie współpracował on z SB. Jeśli znajdzie się ktoś, kto wykaże fałszerstwo ws. teczek TW "Bolka" były prezydent ofiaruje mu 250 tys. zł. 

Wałęsa chce zapłacić krocie za pomoc

Lech Wałęsa nie wypłaci tej astronomicznej kwoty z własnej kieszeni. Koszt operacji pokryją jego sympatycy. Co zrobić, żeby dostać te pieniądze? Należy dostarczyć niepodważalnych dowodów wskazujących na to, kto stoi za sprawą TW "Bolka".

Polityk od razu podsuwa potencjalnym śmiałkom pewien trop. Jego zdaniem to bracia Kaczyńscy za pośrednictwem żony generała Kiszczaka - chcieli zrobić z niego agenta, głównie po to by zbrukać jego dobre imię. Dodatkowo, jako ich pomocników wskazuje Andrzeja Gwiazdę, Krzysztofa Wyszkowskiego i Sławomira Cenckiewicza.

Prawdę o moich działaniach w latach 70 tych znajdziecie w książce 'Wałęsa', wydanej bez mojej wiedzy i zgody przez Wydawnictwo Morskie w 1981 r., zanim bracia Kaczyńscy, Wyszkowski, Gwiazda i Cenckiewicz dla swoich egoistycznych korzyści politycznych zaczęli zakłamywać fakty i niszczyć fenomen zwycięskiej walki jaką wtedy stoczyliśmy - napisał Wałęsa.

Skusiła Was taka propozycja zarobku?

Przeczytaj więcej
Komentarze