18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WIELKIE ZMIANY W PIS. Odchodzi ważna osoba

18.11.2022  12:38
Wielkie zmiany w PiS
Wielkie zmiany w PiS Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wielkie zmiany w PiS! Mózg Jarosława Kaczyńskiego w takich momentach zapewne pracuje na najwyższych obrotach. Z ważnej funkcji odchodzi kluczowa osoba.

To są momenty, w których głowa prezesa PiS wchodzi na nowe poziomy. Mimo tego, że czasem nikt nie chciałby zmieniać niczego, życie składa się z ciągłych zmian. Tak samo jest, kiedy stoi się na czele partii.

Wielkie zmiany w PiS

W najbliższym otoczeniu PiS dochodzi do gigantycznych zmian. W piątek Radosław Fogiel na antenie Polsat News poinformował, że rezygnuje z funkcji rzecznika, z powodu zmian w jego życiu publicznym.

W związku z tym, że zostałem przewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, zrezygnuję z funkcji rzecznika PiS 

- oznajmił Fogiel.

"Będę powoli przekazywał pałeczkę rzecznikowania (...). W najbliższym czasie można się spodziewać zmiany" — mówił w programie "Graffiti" Radosław Fogiel. Zmianę mocno odczuje cała partia polityczna.

Zyskałem funkcję szefa jednej z ważniejszych sejmowych komisji. To jest oznaką dużego zaufania, ale równocześnie jest też dużą odpowiedzialnością, zwłaszcza w dzisiejszych czasach ta działalność parlamentarna ramach spraw międzynarodowych ma dużą wagę

— skomentował swoją decyzję Fogiel.

Trzymacie za niego kciuki w politycznym życiu?

Czytaj także