18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Crush Karczewskiego

Wstydliwa miłość marszałka? Przyłapali go, ale się wypiera

12.04.2019  18:07
Marszałek Karczewski i jego "tajemnicza miłość"
Marszałek Karczewski i jego "tajemnicza miłość" Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Kogo marszałek Karczewski darzy ukrywaną sympatią? Niektórzy twierdzą, że Donalda Tuska. Dowody? Zdjęcie na wyświetlaczu jego komórki.

Stanisław Karczewski po raz kolejny trafił dziś na języki. Dopiero co głośno było o nim, bo stwierdził, że nauczyciele powinni iść jego śladem i pracować dla idei, a już zaliczył małą, wstydliwą zdaje się wpadkę. Przyszedł bowiem piątek i polityk jest odpytywany z Donalda Tuska. Dlaczego? Bo w jednej z agencji fotograficznych pojawiło się dość ciekawe jego zdjęcie.

Crush marszałka Karczewskiego

Polityk PiS - a jak wiadomo, PiS ani PO, ani tym bardziej jej byłego szefa nie lubi - został przyłapany ze smartfonem przy uchu. Na smartfonie, a właściwie wyświetlaczu, zdjęcie Donalda Tuska.

Niektórzy insynuują, że przewodniczący Rady Europejskiej, to crush pana marszałka. Dla niewtajemniczonych wyjaśnimy, że "crush", w języku młodzieżowym, to taka sympatia, do której niekoniecznie chcemy się przyznać. 

Marszałek tłumaczy się ze zdjęcia Tuska

O zdjęcie Donalda Tuska pana Karczewskiego spytała dziennikarka "Gazety Wyborczej". Marszałek wyparł się rozmowy, stwierdził, że nie ma nawet numeru szefa RE, a i jego zdjęcia na swojej komórce nigdy nie miał.

Czytaj także