18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybory 2023, wielka bitwa

Będzie debata w TVP. Starcie Tusk-Kaczyński?

Wojciech Kozicki
03.10.2023  19:20
Wybory parlamentarne 2023. Kiedy debata wyborcza w TVP? Czeka nas starcie Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
Wybory parlamentarne 2023. Kiedy debata wyborcza w TVP? Czeka nas starcie Donald Tusk i Jarosław Kaczyński Fot: Lukasz Kalinowski/East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Wybory parlamentarne 2023 i decydująca rozgrywka. Będzie DEBATA W TVP! Szykuje się pojedynek Jarosław Kaczyński – Donald Tusk? Poparcie dla PiS i KO może diametralnie się zmienić po tej bitwie.

Wybory parlamentarne 2023 i sensacyjna wiadomość. Telewizja Polska ogłosiła, że 9 października odbędzie się debata przedwyborcza. Koalicja Obywatelska dostała zaproszenie. Czy w TVP zawita Donald Tusk?

Debata wyborcza w TVP. Starcie Tusk Kaczyński?

W programie "Tłit" WP posłanka KO Marta Wcisło potwierdziła, że partia dostała zaproszenie od TVP. Nie jest jednak pewne, że Donald Tusk pojawi się w Telewizji Publicznej. Musi dostać odpowiednie warunki, by wystąpić.

Dostaliśmy zaproszenie. Jest ono analizowane. Sztab rozważa wszystkie za i przeciw. Chcielibyśmy znać zasady i wiedzieć, czy będą równe. Donald Tusk powiedział, że jest w stanie pójść do "Gościa Wiadomości", jeżeli będzie na żywo. Rozumiem to zastanawianie się sztabu nad udziałem w debacie, ponieważ powinna być na równych zasadach

- powiedziała Marta Wcisło Wirtualnej Polsce.

Debata wyborcza w TVP. Które partie są zaproszone?

Jak informuje Business Insider, w debacie wyborczej TVP mają wziąć udział przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości, Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Trzeciej Drogi, Konfederacji oraz Bezpartyjnych Samorządowców. Do komitetów wyborczych trafiły już zaproszenia ze strony Telewizji Polskiej. Debata odbędzie się w poniedziałek 9 października o godz. 21. Debata odbędzie się bez udziału publiczności.

Wybory i głosowanie odbędą się w dniu 15 października 2023 r. w godz. 7.00–21.00. Tymczasem jasnowidz Jackowski już ujawnił kto wygra wybory i co stanie się już dzień po wyborach w Polsce.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje