18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyrok na ministra

100 tysięcy za zabicie Ziobry. Bo "sk*n podpisał nową ustawę"

30.05.2019  09:21
100 tysięcy za zabicie Ziobry. Bo "sk*n podpisał nową ustawę"
100 tysięcy za zabicie Ziobry. Bo "sk*n podpisał nową ustawę" Fot: Flickr

Szef gangu zajmującego się handlem dopalaczami wystawił wyrok śmierci dla ministra Zbigniewa Ziobry. Zrobił listę sposobów na "usunięcie" przeszkody w biznesie.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro nie może spać spokojnie. Mafijny boss, szef grupy przestępczej handlującej dopalaczami, postanowił go zabić.

Nie zamierzał robić tego sam, własnymi rękami - wystawił ofertę. Za zabójstwo proponował 100 tysięcy złotych. Podał nawet kilka możliwych sposobów pozbycia się polityka.

Podanie trucizny, środka na zatrzymanie krążenia, podłożenie bomby - wylicza "Rzeczpospolita".

Ziobro na celowniku, gangster nieuchwytny

28-letni Jan Krzysztof S. poszukiwany jest międzynarodowym listem gończym. W 2018 roku trafił nawet do aresztu w Holandii (zatrzymano go za handel dopalaczami), ale wyszedł na wolność i przepadł.

Śledczym udało się za to zatrzymać potencjalnego zabójcę, któremu S. zlecił przestępstwo. "Chemik" wpadł w czasie obławy, w której policja zabezpieczyła 120 kg dopalaczy i narkotyków. Na miejscu nie było szefa gangu, a jego współpracownik szybko zaczął "sypać".

Jak się okazuje, Zbigniew Ziobro Janowi S. podpadł zmianą polskiego prawa.

„Ten sk...n podpisał nową ustawę. Zepsuł mi interes" - miał powiedzieć, gdy w Polsce zaostrzano kary za handel dopalaczami.
Zobacz także

logo Tu się dzieje