18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Personel szpitala zaniemówił

12-latka urodziła dziecko. Sprawą zajmuje się prokuratura

27.07.2019  11:50
12-latka urodziła dziecko. Sprawą zajmuje się prokuratura
12-latka urodziła dziecko. Sprawą zajmuje się prokuratura Fot: Freestockphotos

Do szpitala w Bielsku-Białej trafiła 12-letnia dziewczynka w ciąży. Urodziła ona zdrowego chłopczyka, a całą sprawą zajęła się prokuratura. 

Przed 4 dniami w szpitalu przy ul. Wyspiańskiego w Bielsku-Białej 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Personel szpitala zgłosił sprawę na policję i jest ona obecnie badana przez prokuraturę. Przypominamy, że wedle polskiego prawa współżycie z osobą poniżej 15 roku życia jest przestępstwem ściganym z urzędu. Grozi za nie kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

12-letnia matka z Bielska-Białej

Nowo narodzone dziecko, którego matka ma zaledwie 12 lat - to zdrowy chłopczyk. Śledczy z uwagi na dobro małoletniej dziewczynki nie zdradzają szczegółów sprawy.

Mogę tylko powiedzieć, że postępowanie takie prowadzi prokuratura rejonowa Bielsko-Biała Północ - mówił w piątek rzecznik miejscowej prokuratury okręgowej Jacek Boda.

Wiadomo jednak, że jak do tej pory nikt nie usłyszał zarzutów. Nie jest to odosobniony przypadek. Rok tego do szpitala w Gdańsku trafiła 11-latka w zaawansowanej ciąży.

Przeczytaj więcej
Komentarze