18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko już jest jasne

12-latka urodziła dziecko. Na przesłuchaniu zdradziła, kto jest ojcem

27.09.2019  08:30
12-latka urodziła dziecko. Na przesłuchaniu zdradziła, kto jest ojcem
12-latka urodziła dziecko. Na przesłuchaniu zdradziła, kto jest ojcem Fot: East News

12-letnia dziewczynka została matką. Największe kontrowersje budziło pytanie, kto jest ojcem jej dziecka. W końcu zostało to wyjaśnione. 

Ciało 12-letniej dziewczynki na ogół nie jest jeszcze gotowe do roli matki. Nawet, jeżeli jakimś cudem zajdzie w ciążę, to szczęśliwe rozwiązanie nie jest wcale takie oczywiste. Na szczęście - w tym wypadku nic nie skończyło się tragedią.

Wiadomo, kto jest ojcem dziecka 12-latki

Niemniej, sprawą zajął się sąd rejonowy. Nic dziwnego - stosunki z dziećmi to wszak straszliwe przestępstwo. Wszystkim od początku chodziło po głowie jedno, podstawowe pytanie - kto jest ojcem dziecka 12-latki? Ona sama ostatecznie na nie odpowiedziała.

Dziewczynka do wszystkiego przyznała się podczas przesłuchania. Jak się okazuje, ojcem dziecka tego dziecka jest również osoba nieletnia. 

Małoletnia wskazała ojca dziecka. Jest nim osoba nieletnia. W związku z tym faktem sprawa o czyn karalny z art. 200 par. 1 Kodeksu Karnego (seksualne wykorzystanie małoletniego - red.) zostanie przekazana sądowi rejonowemu w Bielsku-Białej IV wydział Rodzinny i Nieletnich - tłumaczy prokurator okręgowy Mariusz Lampart.

Przypominamy, że dziecko 12-latki na świat przyszło w Bielsku-Białej w lipcu tego roku. Na szczęście chłopczyk urodził się zdrowy, a jego mamie nic się nie stało. 

Przeczytaj więcej
Komentarze